Statybos – kur investuoti daugiau, o kur sutaupyti?

Statant namą reikia priimti be galo daug sudėtingų sprendimų ir reikia pripažinti, jog tikrai ne kiekvienoje situacijoje jaučiamės taip, jog žinotume teisingą pasirinkimą. Labai dažnai vartotojas turi pasirinkti ne tik kokybiškiausią paslaugą, bet ir ją suderinti su paslaugų įkainiais, kuriuos neabejotinai vertiname. Jei gavote tik tam tikro dydžio paskolą, o galbūt statote namą iš santaupų, natūralu, jo turimas biudžetas nėra beribis ir turite rinktis iš to, ką galite sau leisti. Žinoma, visada galima kai kuriose srityse pataupyti, na o kitur išleisti daugiau, tačiau kaip pasirinkti, kur tikrai reikia kiekvienos investicijos? Mes siūlome daugiausiai lėšų skirti tam, kas užtikrina ekonomiškumą, pigų šildymą bei ilgaamžiškumą. Tai sritys, kurios ateityje jums sutaupys išties daug pinigų, na o juos galėsite skirti naujų baldų ar kitų detalių įsigijimui. Kalbant apie tokio tipo investicijas, galima drąsiai teigti, jog siltinimas poliuretano putomis yra vienas iš geriausių pavyzdžių, kai investicija statybų metu ateityje sutaupo milžiniškas sumas pinigų. Taigi, jei norite žinoti, kur verta investuoti daugiau,- tokio tipo namo apšiltinimas yra būtent ta sritis, kuri to verta.

Kreditorius Palūkanos Didžiausia suma Paraiška
nuo 7% iki 10000,00 EUR
nuo 6,41% iki 10000,00 EUR
nuo 33,06% iki 75,00% iki 4000,00 EUR
nuo 39,19% iki 75,00% iki 3000,00 EUR
iki 75% iki 300,00 EUR
nuo 38,32% iki 75,00% iki 1000,00 EUR
nuo 48,87% iki 73,97% 3000,00 EUR
nuo 16.74% iki 36.37% 5000,00 EUR

Žinoma, negalima teigti, jog tik siltinimas putomis yra vienintelis jums aktualus pasirinkimas. Negalima pamiršti ir kitų medžiagų, kurios padeda išlaikyti namų sandarumą, gerina varžą ir kitaip prisideda prie ekonomiško būsto kūrimo. Šiais laikais ekonomijos siekia visi, net ir labai pasiturintys žmonės, kurie, regis, sau gali leisti viską. Kodėl? Tiesa ta, jog nepaisant mūsų šiandieninės gyvenimo situacijos, niekada negalime būti tikri dėl ateities. Kad ir kaip stengsimės, viskas gali susiklostyti ne pačia mums palankiausia vaga, tad reikia pasirūpinti, jog namo išlaikymas niekada nebūtų našta, su kuria reikia kovoti. Dar prieš pradėdami namo statybas turėtumėte susidaryti aiškų biudžetą, kuriame bent apytiksliai numatytumėte, kiek ir kam galite skirti pinigų. Tiesa, ne[pamirškite, jog dažniausiai tokius biudžetus žmonės viršija, tačiau turėti orientyrą labai svarbu. Tai padės išvengti skolų ir statybas pabaigti laiku, taip kaip ir norėjote.

Dėliodami biudžeto išlaidas orientuokitės į svarbiausius statybinius klausimus, o ne išvaizdos detales, kurias norint su laiku galima labai lengvai pakeisti. Pripažinkite, jog naujas televizorius ar staliukas gali atsirasti namuose daug lengviau nei tarkim nauja šildymo sistema, tiesa? Būtent dėl šios priežastis labai svarbu tinkamai paskirstyti pinigus, na o jei neturite informacijos, kaip tai taisyklingai padaryti – kreipkitės į profesionalus. Galbūt jums praverstų net ir tokia pagalba kaip statybos darbų vadovas, kuris tuo pačiu derintų ir finansinius klausimus? Apsvarstykite tai ir be jokios abejonės pasirūpinkite, jog priimtas sprendimas atitiktų jūsų orus bei lūkesius. Namą statomės visam likusiam gyvenimui, tad mažiausia, ką galime padaryti, tai įsitikinti, jog jis yra toks, apie kokį svajojome.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *