Sprendimas, kuris paspartins nekilnojamo turto pardavimą

Nekilnojamo turto situacija keičiasi pakankamai dažnai. Jai įtakos turi ekonominė būklė šalyje ir panašūs veiksniai, tačiau jei jūs esate tas asmuo, kuris nori parduoti – jus domina tik maksimalus pelnas ir niekas kitas. Galite pasirinkti butą ar namą parduoti patys, o galbūt nuspręsti pasinaudoti agentų siūlomomis paslaugomis. Bet kokiu atveju, kuo daugiau žmonių dirbs šiuo klausimu, tuo daugiau šansų, jog jums pavyks atrasti tinkamą sandorį. Kalbant apie iššūkius, su kuriais tenka susidurti pardavime – vizualinis turto pateikimas yra pagrindinis aspektas, kurio negalima nuvertinti. Žinoma, kiekvienas vartotojas turi tam tikrus kriterijus, kuriais vadovaudamasis ieško namo, sklypo ar sodybos, tačiau galime sutikti, jog būtent išvaizda šiuo atveju yra vienas iš tų dalykų, kurie daro didžiausią įtaką apsisprendimui. Kartais net ir tobulai graži vieta gali neatsiskleisti nuotraukose, na o tada jūsų šansai parduoti mažėja. Tam, jog maksimaliai padidintumėte pardavimo galimybę, mes siūlome investuoti į kuo geresnes vizualinio pateikimo paslaugas, na o filmavimas ar fotografavimas is oro yra vienas iš geriausių būdų tai pasiekti.

Kreditorius Palūkanos Didžiausia suma Paraiška
nuo 7% iki 10000,00 EUR
nuo 6,41% iki 10000,00 EUR
nuo 33,06% iki 75,00% iki 4000,00 EUR
nuo 39,19% iki 75,00% iki 3000,00 EUR
iki 75% iki 300,00 EUR
nuo 38,32% iki 75,00% iki 1000,00 EUR
nuo 48,87% iki 73,97% 3000,00 EUR
nuo 16.74% iki 36.37% 5000,00 EUR

Tai atvejais, kai parduodamo turto geriausia savybė yra vieta, negalima į visa tai pažiūrėti per pirštus. Filmavimas is oro yra viena iš sparčiausiai populiarėjančių paslaugų, na o jos panaudojimas nekilnojamojo turto pardavimuose suteikia tiesiog neįtikėtinus rezultatus. Pasinaudoję šia paslauga jūs galėsite sukurti trumpą filmuką apie vietą, kurioje stovi parduodamas namas ar sklypas. Tai leis potencialiam klientui geriau įsivaizduoti vietą, kuri dažniausiai yra pagrindinis kriterijus, investuojant į nekilnojamą turtą. Jei norite kuo greičiau atrasti pirkėją, jums derėtų skirti laiko ir peržiūrėti populiariausius skelbimus. Tam, jog tinkamai paruoštumėte savąjį skelbimą, reikia žinoti tai, kas jums nepatinka kituose ir tai padės susidaryti įspūdį, kaip turi atrodyti išties geras ir informatyvus skelbimas. Šiais laikais turime galimybę pasinaudoti pačiomis įvairiausiomis technologijomis, tad atsisakyti viso to nebūtų protingas žingsnis.  Internetinė skelbimų svetainės siūlo galimybę talpinti tiek nuotraukas, tiek vaizdo įrašus, na o blogiausiu atveju skelbime galite palikti nuorodą su įrašo adresu. Tai leis žmogui tinkamai įvertinti pasiūlymą ir sutaupys laiko kelionei apžiūrėti objektą, kuris galbūt nė neatitinka paieškų kriterijų.

Šiuolaikiniame amžiuje laikas yra išties branginamas, tad visi stengiamės jį taupyti. Jei galima išvengti net ir pačių paprasčiausių darbų bei juos atlikti internetu – taip ir darome. Žinoma, nekilnojamo turto pirkimui bet kokiu atveju reikia apžiūrėti objektą, tačiau skubėdami važiuoti tik gaišime laiką, na o daug naudingesnis variantas video medžiaga, kuri leidžia pasijusti, lyg jūs pats esate nurodytoje vietoje. Bird Fly firma yra viena iš šios paslaugos lyderių rinkoje, na o nekilnojamo turto fotografavimas bei filmavimas yra vienos iš sėkmingiausiai veikiančių paslaugų. Pasidomėkite tuo ir patys įsitikinsite, jog būtent šis sprendimas padės jums parduoti daug greičiau ir efektyviau.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *