Remontas namuose – ką daryti, jog jo greitai neprireiktų

Vos tik įsirengiame naujuose namuose, tiesiog smagu matyti, kaip švyti kiekvienas kampas. Jei atsikraustote, kai naujau atlikti remonto ar statybų darbai, o namai apstatomi naujais baldais, tai dar smagiau, nes galite gyventi visiškai naujuose namuose. Visgi, su laiku viskas nusidėvi ir kartais tai pastebime greičiau nei tikėjomės. Gali būti šiek tiek skaudu, kad visi pinigai, kuriuos išleidote statyboms ar remontui, regis, nuėjo veltui. Ypač greitai nusidėvėjimas pasijaučia jei namuose yra mažų vaikų ar net augintinių, mat jiems paaiškinti apie turto tausojimą tiesiog neįmanoma. Žinoma, jei reikalingas tik sienų dažymas, problema nedidelė, tačiau dažniausiai reikalingi ir kiti darbai, kurie lemia ne tik papildomas investicijas, bet ir nepatogumus, mat remontuoti namus juose gyvenant labai sunku arba neįmanoma. Ką norime tuo pasakyti? Anksčiau ar vėliau remonto prireikia visur, tačiau mes galime pasidalinti keliais patarimais, kurie šį milžinišką projektą gerokai atitolins. Norite sužinoti daugiau? Pasidalinsime jums aktualia informacija jau visai netrukus.

Kreditorius Palūkanos Didžiausia suma Paraiška
nuo 7% iki 10000,00 EUR
nuo 6,41% iki 10000,00 EUR
nuo 33,06% iki 75,00% iki 4000,00 EUR
nuo 39,19% iki 75,00% iki 3000,00 EUR
iki 75% iki 300,00 EUR
nuo 38,32% iki 75,00% iki 1000,00 EUR
nuo 48,87% iki 73,97% 3000,00 EUR
nuo 16.74% iki 36.37% 5000,00 EUR

Visų pirma, jei perkate būstą, kuriame kažkas jau gyveno, jūs turite galimybę rinktis, kada atlikti remonto darbus. Jei turite mažų vaikų arba juos planuojate artimoje ateityje, imtis didžiulių projektų galbūt ir nereikėtų. Kodėl? Augdami vaikai nejučia namuose gali padaryti nemažai betvarkės, kurią sutvarkyti ne taip paprasta. Išpaišytos sienos, suplėšyti baldai ar net sulaužyti stalčiai. Visa tai ir dar daugiau yra tai, kas gali laukti ir jūsų namų, na o jei visa tai po tik ką atlikto remonto, gali būti išties skaudu. Tam, jpg neatsidurtumėte nemalonioje situacijoje, kai remontuoti namus reikia kas kelerius metus, geriausia įsirengti šiek tiek paprasčiau, na o rimtus darbus bei atnaujinimus pradėti tada, kai vaikams bus bent penkeri. Tai jums sutaupys nemažai pinigų ir nervų. Kalbant apie remonto išsaugojimą, galima pasakyti, jog kai kurie sprendimai dar statybų ar remonto metu gali būti orientuoti į ateitį ir tai, kaip išsaugoti gražius namus. Vienas pavyzdžių – aukštos grindjuostės. Kartais paprasčiausias dažymas nepadeda atnaujinti sienų, mat apačioje gausu skilimų, nubrozdinimų ir kitų defektų, kuriuos padaro vaikai, naudodamiesi mašinėlėmis ir kitais žaislais. Jei pasirūpinsite aukštesnėmis nei įprasta grindjuostėmis, tai nebebus jums aktuali problema. Šiai pačiai sričiai galima priskirti ir jungiklių apsaugas, kurios apsaugo sienas nuo nutapšnojimo.

Na ir galiausiai – būtina paminėti teisingų įpročių formavimą, kuris yra labai svarbus. Tai taikykite tiek suaugusiems, tiek vaikams. Lai visi žino, jog ramstyti sienas nėra gerai, pavalgius reikia nusiprausti rankas (kad vėliau neišteptume baldų), na o kelti kojas ant minkštasuolio grįžus iš lauko taip pat ne geriausia mintis. Tai tik keli patarimai, kurios galite praplėsti ir formuoti įpročius, kurie tausos jūsų namus bei juose atliktus remonto darbus.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *