Rekuperatoriai

Pasaulis plečiasi, statoma daugybė įvairios paskirties pastatų kaip gyvenamieji namai, kavinės, biurai ir t.t. Visgi ne visuomet yra kreipiamas pakankamas dėmesys į vieną iš pagrindinių aspektų statybų klausimu, tai vėdinimo sistemas. Daugelis patalpas vėdina pradarydami langus arba ortakius, bet tai nėra efektyvus vėdinimo būdas. Visgi patalpose pradeda kauptis drėgmė, trūksta oro. Pastatas tampa „ligotas“. Didžiąją dienos laiko dalį praleidžiame patalpose, o ne gryname ore. Nesirūpinant tinkama ventiliacija, būna prasta oro cirkuliacija, todėl oro kokybė prastėja. Žmogus per valandą turi gauti 15 kubinių metrų lauko oro. Ypač užsandarinti pastatai šį veiksnį stabdo, nes nevyksta natūrali ventiliacija. Tam svarbu tinkamas rekuperatorius. Šioje vietoje taupyti tikrai neverta. Visuomet reikia rūpintis savo bei kitų sveikata, kuri yra didžiausias kiekvieno mūsų turtas.

Kreditorius Palūkanos Didžiausia suma Paraiška
nuo 7% iki 10000,00 EUR
nuo 6,41% iki 10000,00 EUR
nuo 33,06% iki 75,00% iki 4000,00 EUR
nuo 39,19% iki 75,00% iki 3000,00 EUR
iki 75% iki 300,00 EUR
nuo 38,32% iki 75,00% iki 1000,00 EUR
nuo 48,87% iki 73,97% 3000,00 EUR
nuo 16.74% iki 36.37% 5000,00 EUR

Susikaupusi drėgmė ar niekieno nelaukiamas užklupęs pelėsis, tai ženklas, jog reikia kuo skubiau susirūpinti vedinimo sistema. Nuo to priklauso visų sveikata. Dažnai šiuo klausimu yra taupoma žmonių sveikatos sąskaita. Negaudamas šviežio oro, žmogus tampa mieguistas, prastėja savijauta. Tikrai visi pastebi, jog sudėjus namie plastikinius langus, dingsta natūrali ventiliacija, nes viskas labai užsandarinama. Atidarius langą vėdinimui, į vidų patenka daugiau šalto negu šviežio oro. Norint, jog oro ventiliacija būtų tinkama ir oras patektų į patalpas, tam daromos vėdinimo sistemos. Vėdinimas yra labai svarbus žmogui bei jo sveikatai, todėl svarbu tinkamas rekuperatorius. Tinkamas vėdinimas yra būtinas visiems, daug laiko praleidžiantiems uždarose patalpose. Dažnai patalpoms vėdinti pasitelkiama mechaninė vėdinimo sistema. Naudojant šią sistemą, oras iš patalpų yra tiekiamas ir šalinamas, o esant būtinybei, oras gali būti išvalytas ir pašildytas. Taip pat galimas panaudoto oro ištraukimas. Patalpų vėdinimas yra griežtai privalomas, nes nesant vėdinimui, tai kenkia žmogaus sveikatai bei pačioms patalpoms.

Vėdinimas svarbus, nepriklausomai koks pastatas tai būtų, vasarnamis, daugiabutis, biuras ir t.t. Kalbant apie vasarnamius, vis daugiau žmonių nori ištrūkti iš miesto, pajausti daugiau gamtos, pabūti joje. Vasarą žmonės mielai leidžia kaimuose, soduose. Dėl šios priežasties vis populiaresni tampa vasarnamiai. Tai medinės konstrukcijos nameliai, kuriuose galima vasarą leisti laiką. Didesniems vasarnamiams galima įrengti antrą aukštą, pastogę. Tai jaukus namelis, kuriame įrengta virtuvė, svetainė, tualetas bei dušas. Taip pat galima terasa. Vasarnamiai būna įvairių dydžių bei kvadratūros. Viskas priklauso nuo kliento poreikių bei norų. Nenorintiems didelio vargo bei ilgų statybų, vasarnamis yra puiki išeitis.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *