Reklaminis kalendorius

Kiekviena įmonė rūpinasi savo įvaizdžiu bei stengiasi kurti glaudžius ryšius su lojaliais klientais. Tai pasiekti galima įvairiais būdais ar net reklama, tačiau vienas iš paprasčiausių metodų, apie kurį neretai pamirštame – reklaminis kalendorius. Jį gali pagaminti pasirinkta leidykla, tad jums beliktų apsispręsti, kaip jis turėtų atrodyti, bei kokia papildoma informacija būtų jame pateikiama. Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, jog tai nėra labai efektyvi priemonė, skirta reklamai, tačiau nebūkite tokie tikri. Jei tokio tipo kalendorius išsiūsite visiems savo klientams, itin didelė tikimybė, jog pastarieji juos pasikabins darbo patalpose, kur yra priimami pas juos apsilankantys asmenys. Tokiu būdu jūsų įmonės vardas bei logotipas bus daug dažniau matomas, o vėliau ir atpažįstamas. Tai itin geras būdas pranešti apie save vartotojams, ypač tais atvejais, kai dar tik bandote įeiti į rinką ir plėsti savo klientų ratą. Tokios tipo reklama yra itin gera todėl, jog ją teikia kitos įmonės, na o jūs patiriate minimalias sąnaudas.

Kreditorius Palūkanos Didžiausia suma Paraiška
nuo 7% iki 10000,00 EUR
nuo 6,41% iki 10000,00 EUR
nuo 33,06% iki 75,00% iki 4000,00 EUR
nuo 39,19% iki 75,00% iki 3000,00 EUR
iki 75% iki 300,00 EUR
nuo 38,32% iki 75,00% iki 1000,00 EUR
nuo 48,87% iki 73,97% 3000,00 EUR
nuo 16.74% iki 36.37% 5000,00 EUR

Reklaminis kalendorius yra populiarus ne tik tarp smulkaus verslo atstovų, kurie tame įžvelgia reklamos galimybes, tačiau ir tarp stambių įmonių. Pastarosios kuria tokius kalendorius todėl, jog nori aprodyti dėmesį savo ištikimiems klientams bei juos maloniai nustebinti naujųjų metų proga. Toks dėmesys yra išties vertinamas ir negali būti pamirštamas. Žinoma, kai kurios firmos siunčia savo klientams atvirukus ar kitokias mažas smulkmenas, tačiau pastarosios prisideda tik prie įvaizdžio kūrimo. Tai nebus reklama, nes kiti asmenys atviruko nepamatys. Na o kalendorius, kabantis ant sienos biure, tikrai atkreips aplinkinių dėmesį. Visa tai padės jums plėsti savo verslą, kurti įvaizdį bei gerinti santykius su esamais klientais. Tai viskas, ko reikia smulkioms ar net didelėms įmonėms. Kartais norimus rezultatus galima pasiekti pačiomis paprasčiausiomis priemonėmis, be investicijų į reklamą televizijoje ir kituose šaltiniuose. Taigi, neatmeskite tokios galimybės ir tikrai pajusite gerus rezultatus.

Žinoma, siunčiant kalendorių savo partneriams, jame galite įdėti ir dar vieną dovanėlę, atnešiančią jums naudą ateityje.  Tai lankstinukas su nuolaidų kortele. Tokiu būdu prie kalendoriaus žmonės gaus informaciją apie jūsų siūlomas prekes ar paslaugas bei nuolaidas, kurios tikrai praverčia švenčių metu. Tai išties apgalvotas taktinis žingsnis, kuris padėtų pasiekti aukščiausius įmonės rezultatus. Taigi, apsvarstykite šią galimybę ir priimkite jūsų poreikius bei kriterijus atitinkantį sprendimą, kuris turės įtakos jūsų verslo ateičiai.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *