Puikios poilsinės medaus mėnesio kelionės

Kelionės jaunavedžiams – puikus dalykas, galintis ir turintis tik padidinti, pagyvinti ir paįvairinti meilę tarp jaunavedžių. Tačiau bet kokia kelionė ką tik susituokusiai porai vargu ar tiks – jaunavedžių kelionę visą laiką turi lydėti saulė ir prabanga. Turite visada jausti gerą nuotaiką ir meilę tarpusavyje. Turkija, Tunisas, Graikija, Kreta, Rodas, Egiptas, Kuba, Dominyka, Kipras, Ispanija, Malaga, Maljorka, Kanarų salos, Tailandas, Meksika, Jamaika ir visos kitos šalys tam puikiai tiks, kur norite keliauti, turite nuspręsti tik Jūs.

Kreditorius Palūkanos Didžiausia suma Paraiška
nuo 7% iki 10000,00 EUR
nuo 6,41% iki 10000,00 EUR
nuo 33,06% iki 75,00% iki 4000,00 EUR
nuo 39,19% iki 75,00% iki 3000,00 EUR
iki 75% iki 300,00 EUR
nuo 38,32% iki 75,00% iki 1000,00 EUR
nuo 48,87% iki 73,97% 3000,00 EUR
nuo 16.74% iki 36.37% 5000,00 EUR

Kelionės jaunavedžiams turi būti šiltos, gražios o kas svarbiausia tai ir maksimaliai atlaiduojančios.

Iš tiesų jau seniai kelionių organizatoriai pastebėjo tradicija, kad jaunavedžiai iš Lietuvos ypač dažnai keliauja į Viduržemio jūros regioną. Ir toks jų pasirinkimas vargu ar ką stebina – juk čia šilčiausias klimatas ir puikiausi smėlėti paplūdimiai visoje Europoje, taip pat šiame regione yra visiškai unikali architektūra, tad kokios salos čia yra dažniausiai lankomos jaunavedžių?

Itin dažnai turistai apsilanko Italijoje – čia juos sužavi senovinės kultūros šaknys, ypač abejingų nepalieka romantiškoji Venecija, kuriai atsispirti negali nei vienas.

Taip pat Italijoje jaunavedžių itin dažnai yra aplankomas Milanas. Šis miestas jaunavedžius traukia turbūt tuo, kad čia užtenka tik ilsėtis. Šis, modernus Italijos miestas, taip pat puikiai yra žinomas, kaip pasaulio madų sostinė, tad turėkite omenyje, kad su antrąja savo puse, Jums gali tekti čia gana smarkiai paišlaidauti.

Ir nepaisant to, trečiasis kelionės jaunavedžiams tikslas šiame straipsnyje yra Kreta. Turbūt niekam nekyla klausimų, kodėl tai yra ši sala. Unikali,  žmogaus nesugadinta aplinka, bei didelis kiek privatumo, jei Jums tik pasiseks rasti ramų kampelį, tikrai turėtų patenkinti kiekvienų jaunavedžių poreikius.

Iš tolimųjų kraštų labiausiai populiarios kelionės į  Maldyvų salas. Taip pat povestuvinės kelionės paslaptingose SEIŠELIŲ salose. Aišku tokias keliones renkasi tie kurie turi tam daugiau pinigų, nes poilsis egzotiškose šalyse ir kainuoja nemažai.

Va štai tokios turėtų būti Jaunavedžių kelionės, jose pirmiau reikėtų skirti dėmesį sau – poilsiui, ir tik paskui pažinčiai su aplinka.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *