Puiki išeitis, kai tenka keisti namus – perkraustymo paslaugos

Žmonės, kuriems bent kartą gyvenime yra tekę kraustytis, tikriausiai sutiks, kad šis procesas – ne iš lengvųjų. Viena yra iš vieno aukšto į kitą persikraustyti studentui, gyvenančiam bendrabutyje, o visai kas kita – persikraustyti šeimai, turinčiai vieną ar kelis vaikus. Kraustymasis kur kas pasunkėja, jei gyventi išsikeliama į kitą miestą. Tuomet reikia galvoti, kur padėti baldus, stambią buitinę techniką, nes tokių daiktų pervežimas gali kainuoti labai brangiai. Šiandien, kad palengvintų žmonių naštą, egzistuoja ir įmonės, kurių pagrindinės teikiamos paslaugos – kraustymo paslaugos. Jos prieinamos ir nepasiturintiems studentams, ir nedideles pajamas turinčioms šeimoms, taigi verta pasidomėti sąlygomis ir paslaugos įkainiais. Perkraustymo paslaugos Vilniuje paprastai nėra brangios. Norint nusisamdyti vien tik transportą, jo valandos nuoma kainuoja vos nuo 30-40 Lt. Norint kelių darbuotojų, kurie padėtų pakuoti, pernešti daiktus paslaugų, suma padvigubėja. Bet, apsvarsčius visus privalumus, pinigai tikrai nėra dideli.

Kreditorius Palūkanos Didžiausia suma Paraiška
nuo 7% iki 10000,00 EUR
nuo 6,41% iki 10000,00 EUR
nuo 33,06% iki 75,00% iki 4000,00 EUR
nuo 39,19% iki 75,00% iki 3000,00 EUR
iki 75% iki 300,00 EUR
nuo 38,32% iki 75,00% iki 1000,00 EUR
nuo 48,87% iki 73,97% 3000,00 EUR
nuo 16.74% iki 36.37% 5000,00 EUR

Kodėl verta rinktis perkraustymo paslaugas sostinėje?

Kartais kraustymasis gali trukti net 1-2 dienas. Tik pagalvokite, kaip būtų smagu, jei supakuoti ir iš vienos vietos į kitą daiktus pervežti pavyktų vos per kelias valandas, o vėliau laisvą laiką galėtumėte skirti poilsiui ar kitai maloniai veiklai. Perkraustymo paslaugos Vilniuje yra išties vertos dėmesio, nes kraustydamiesi savarankiškai, sugaištate labai daug laiko ir išeikvojate daug nervų bei jėgų. Pirma, reikia viską supakuoti, sunešti į automobilį, pervežti. Dažnai prireikia net kelių reisų. Neturint didesnio transporto, labai sudėtinga pervežti stambią buitinę techniką – šaldytuvus, skalbimo mašinas, indaploves ir kita. Be to, stambūs baldai, buitinė technika pervežant ne tam specialiai pritaikytu transportu gali būti apgadinti. Dar daugiau vargo, kai iš vienos vietos reikia pergabenti, pavyzdžiui, pianiną: jam panešti reikia mažiausiai 3-4 stiprių vyrų.

Kraustymo paslaugos patrauklios tuo, kad šių įmonių darbuotojai paprastai turi visą būtiną transportą ir techniką, įrangą – pasirūpinama dėžėmis, lipnia juosta, tvirtinimo justomis ir viskuo kitu, kad jūsų turtas būtų pervežtas saugiai ir patikimai. Taigi nuo šiol būsto keitimas nebebus toks baisus baubas, kaip kad buvo anksčiau.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *