Pigūs skrydžiai

Pigus skrydziai yra itin dažnai minima tema, tačiau praktikoje daugelis keliautojų nusivilia, nes jiems nepavyksta sutaupyti, perkant lėktuvų bilietus. Tiesa, ši užduotis tikrai nėra lengva, nes jei viskas būtų taip paprasta, nė vienas iš mūsų nemokėtų didelių sumų už lėktuvų bilietus, na o tai tiesiog neapsimokėtų skrydžių bendrovėms. Taigi, kas tie pigus skrydziai ir kaip juos galima gauti? Šis klausimas kankina daugelį, o ypač studentus bei jaunas šeimas, kurie trokšta keliauti ir patirti nuotykius, bet nori išsiversti su minimaliausiomis išlaidomis. Taigi, pradėti reikėtų nuo to, kur perkate bilietus. Savaime suprantama, jog daugelis iš mūsų tikrina įvairių skirtingų skrydžių bendrovių pasiūlymus ir tai yra tinkamas pasirinkimas. Visgi, jis tikrai nėra vienintelis. Kitos internetinės svetainės taip pat pardavinėja bilietus ir neretai gali pasiūlyti patrauklesnes kainas. Taip yra dėl to, jog joms suteikiamos išskirtinės sąlygos, mat taip veikia bendradarbiavimas ir reklama. Taigi, jei iki šios jūsų paieškos nebuvo tokios plačios, dabar galėsite jas padidinti.

Kreditorius Palūkanos Didžiausia suma Paraiška
nuo 7% iki 10000,00 EUR
nuo 6,41% iki 10000,00 EUR
nuo 33,06% iki 75,00% iki 4000,00 EUR
nuo 39,19% iki 75,00% iki 3000,00 EUR
iki 75% iki 300,00 EUR
nuo 38,32% iki 75,00% iki 1000,00 EUR
nuo 48,87% iki 73,97% 3000,00 EUR
nuo 16.74% iki 36.37% 5000,00 EUR

Taip pat labai svarbus ir pirkimo laikas. Norint gauti mažesnes bilietų kainas, vienas iš variantų yra užsisakyti bilietus gerokai anksčiau nei norite išvykti. Jei planuojate keliauti vasarą, bilietų paieškas pradėkite dar žiemą. Tokiu būdu nepapulsite į be galo užimtus skrydžių bendrovių laikotarpius, kai kainos ima augti vien dėl milžiniškos paklausos. Tai sutaupys jums ne vieną šimtą litų, na o šiuos pinigus lengvai panaudosite pačioje kelionėje. Tiesa, jei nenorite daryti išankstinių planų, nes nežinote, kaip susiklostys aplinkybės, galite laukti paskutinės minutės kelionių. Tai lyg pigus skrydziai, tačiau šiuo atveju niekada negalite būti tikri, ar pasiūlymas išvis pasirodys. Taip jau yra, jog tokio tipo kelionės siūlomos tik tais atvejais, kai maršrutas nėra itin populiarus ir lėktuve lieka daug laisvų vietų. Jei bilietai nėra išperkami, likus kelioms savaitėms iki skrydžio pasiūlomos be galo žemos kainos ir tokiu būdu užsipildo lėktuvas. Galbūt tai ir nėra itin užtikrintas ir patikimas variantas, tačiau jei gausite kelionę tokiu būdu, jos kaina bus gerokai žemesnė, o neretai ir simbolinė.

Norint gauti pigesnius kelionės bilietus, paieškas turite vykdyti nuolatos. Geri pasiūlymai ilgai netrunka, tad vos tik jie pasirodo, tuojau yra išperkami. Tam, jog lengviau sektumėte atsinaujinančią informaciją, visada galite prenumeruoti naujienlaiškius ar tikrinti pasiūlymus tose internetinėse svetainėse, kuriose pateikiami visų skrydžių bendrovių siūlomi pigus skrydziai. Tokiu būdu niekada nepraleisite gero pasiūlymo ir paieškos bus paprastesnės. Taigi, nenusiminkite, jog jums dar neteko galimybė pakeliauti už itin mažą sumą. Jei pasistengsite ir seksite naujienas, ateis jūsų laikas, kai atostogas įsigysite už mažiausią galimą kaina. Viskas priklauso tik nuo jūsų pačių ir įdedamų pastangų.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *