Paskutinės minutės kelionės

Atostogos, tai laikas atsipalaiduoti ir pamiršti varginančią rutiną. Nors karštasis vasaros sezonas Lietuvoje ir pasibaigė, užsienio šalių kurortuose dar gausu atostogaujančių turistų. Kiekvienas žmogus pasirenka savo kelionei tinkamą laiką pagal poreikius bei kriterijus, tačiau tiesa ta, jog norint sutaupyti, paskutines minutes keliones yra pati geriausia išeitis. Tokio tipo pasiūlymai Lietuvoje yra bene populiariausi, mat jų kainos itin patrauklios. Į suskaičiuotą kainą gali įeiti lektuvo bilietai, viešbučio apartamentai ar net maitinimas. Taigi, galima drąsiai teigti, jog sau tinkantį variantą atras kiekvienas. Visgi, norint įsigyti šiuos pasiūlymus, gali tekti nemenkai paplušėti. Jų trokšta bene kiekvienas turistas, tad konkurencija milžiniška. Jei nenorite praleisti progos pasinaudoti šiais puikiais kelialapiais, pateiksime jums reikalingos informacijos.

Kreditorius Palūkanos Didžiausia suma Paraiška
nuo 7% iki 10000,00 EUR
nuo 6,41% iki 10000,00 EUR
nuo 33,06% iki 75,00% iki 4000,00 EUR
nuo 39,19% iki 75,00% iki 3000,00 EUR
iki 75% iki 300,00 EUR
nuo 38,32% iki 75,00% iki 1000,00 EUR
nuo 48,87% iki 73,97% 3000,00 EUR
nuo 16.74% iki 36.37% 5000,00 EUR

Visų pirma turėtumėte žinoti, jog tokio tipo lektuvo bilietai pasirodo likus vos savaitei iki skrydžio. Žinoma, pasitaiko atvejų kai tai įvyksta anksčiau arba vėliau, tačiau septynios dienos yra optimalus laikotarpis. Taigi, jei žinote, kurią dieną norėtumėte išvykti, likus kelioms savaitės iki pasirinktos datos galite pradėti paieškas. Pasiūlymai neretai išleidžiami prieš savaitgalius arba savaitės pradžioje, tad tai taip pat gali praversti. Paskutines minutes keliones kainos būna labai įvairios. Jei siekiate paties geriausio pasiūlymo, jums teks rizikuoti. Turėtumėte žinoti tai, jog pasiūlymas rengiamas todėl, jog lėktuve arba viešbutyje yra laisvų vietų, tad siekiant jį išparduoti, mažinamos kelialapių kainos. Kuo ilgiau lauksite iki numatyto skrydžio datos, tuo turite didesnę galimybę gauti mažiausią kainą. Kita vertus, gali nutikti taip, jog bus išpirkti visi bilietai ir liksite nieko nepešę. Taigi, galima drąsiai teigti, jog laukimas yra rizika, na o jei aptikote patrauklų pasiūlymą – pasinaudokite juo.

Kiekvienas iš mūsų renkasi tą pasiūlymą, kuris atitinka norus ir poreikius. Galbūt paprasti lektuvo bilietai suteikia užtikrintumą bei galimybę tiksliau planuoti savo laiką,  tačiau kainos atžvilgiu, paskutines minutes pasiūlymai neturi sau lygių. Šios kelionės suteikia galimybę keliauti bei aplankyti tas šalis, kurių net nesvajojote. Esama begalės pavyzdžių, kai likus vos kelioms dienoms iki skrydžio pateikiamos paskutines minutes keliones už išties juokingas kainas. Atminkite, jog norėdami išnaudoti šią galimybę, turite būti pasiruošę išvykti bet kurią minutę. Tai reiškia, jog atostogos turi būti suderintos su darbdaviais, na o lagaminai paruošti. Šis kelionės būdas itin tinkamas tiek jauniems, tiek vyresniems žmonėms. Kaip jau minėta anksčiau, galima pirkti tik skrydžius arba kelialapius su viešbučiais bei maitinimu, tad amžius tokiai kelionei tikrai ne riba. Negana to, būtina nepamiršti fakto, jog noras sutaupyti vienija mus visus, na o geriausias būdas tai padaryti – rinktis paskutinės minutės pasiūlymą. Jis suteiks kokybę, galimybę pailsėti, pažinti ir neišleisti visų santaupų. Taigi, jei dar neatsikratėte noro atostogauti – tai jūsų šansas.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *