Pagrindiniai patarimai kreipiantis dėl paskolos

Greitųjų paskolų paslaugos kai kuriems kelia blogas asociacijas ir neigiamai nuteikia. Priežastis gali būti visuomenėje susiformavusi priešiška nuomonė, kuri teigia, kad skolintis ir smulkiųjų vartojimo paskolų įmonių yra blogai. Tačiau visi šie mitai gali būti paneigti tik įsitikinus, kad greita paskola gali būti naudinga kai kuriais atvejais. Prieš apsisprendžiant kreiptis dėl greitos paskolos verta įvertinti situaciją, kuriai yra ketinama pasiskolinti. Taip pat svarbu įvertinti asmeninę mokumo situaciją, kuri leistų atsakyti, ar paskola bus padengta laiku.

Kreditorius Palūkanos Didžiausia suma Paraiška
nuo 7% iki 10000,00 EUR
nuo 6,41% iki 10000,00 EUR
nuo 33,06% iki 75,00% iki 4000,00 EUR
nuo 39,19% iki 75,00% iki 3000,00 EUR
iki 75% iki 300,00 EUR
nuo 38,32% iki 75,00% iki 1000,00 EUR
nuo 48,87% iki 73,97% 3000,00 EUR
nuo 16.74% iki 36.37% 5000,00 EUR

Iš paskolos gauti pinigai nėra dovanojami klientui, juolab, kad jie privalės būti grąžinami su palūkanomis.Todėl kiekvienas pasiskolintas litas turi būti panaudotas tinkamai ir pagal paskirtį. Bet kuriuo atveju negalima skolintis didesnės vaartojimo paskolos nei yra reikalinga įgyvendinti jūsų tikslui. Paskolos palūkanos mokamos už pasiskolintą sumą ir terminą, todėl kuo šie rodikliai yra didesni, tuo palūkanos pinigine išraiška mokamos didesnės. Esant galimybei, visada reikia stengtis sumokėti visą arba bent jau dalį paskolos anksčiau laiko. Panaudojus pinigus ne pagal nustatytą paskirtį, klientas gali neįgyvendinti savo sumanymų, tačiau gali įklimpti ir į skolas, atsirandančias iš skolos išieškojimo išlaidų ir augančių netesybų. Didelė dalis skolininkų pasirenka kitą kelią – stengiasi padengti susidariusias skolas kitomis paskolomis. Kai kurie priima sekantį sprendimą – refinansuoja visas susidariusias skolas, įsiskolindami tik vienam kreditoriui. Tokiu būdu yra sumažinamos netesybos, o kliento skolos apmokėjimas išdėstomas į jam palankesnį mokėjimo grafiką.

Geriausios greitos paskolos internetu pasirinkimą lemia palūkanų norma. Prieš skolinantis reiktų įvertinti keleto kreditorių pateikiamus pasiūlymus, kuriuose atsispindėtų visa kaina, kurią reiks sumokėti už pasiskolintą pinigų sumą. Šią kainą nurodo bendra vartojimo kainos kredito norma. Ją gali sudaryti ne tik palūkanos už naudojimąsi paskola, tačiau ir kiti mokesčiai, pavyzdžiui paskolos suteikimo ir administravimo mokesčiai.

 Paskolos ėmimą pakeiskite taupymu

Remiantis statistiniais duomenimis, net 80 procentų gyventojų neturi santaupų, kurias galėtų skirti ištikus trumpalaikei finansinei krizei. Tai lemia nesugebėjimas taupyti, išlaidumas ir per mažos pajamos. Todėl paskolos internetu yra populiarios tarp mažas ir vidutines pajamas gaunančių įvairaus amžiaus klientų. Norint išvengti nuolatinio ir beribio skolinimosi, būtina planuoti savo ir šeimos biudžetą, riboti ne pirmo būtinumo išlaidas ir išmokti sutaupyti bent kelis litus kad ir kokias pajamas jūs gaunate. Atsisakius vartojimo paskolos skolinimosi sutaupysite daug pinigų ir sugebėsite sutaupyti ne vieną šimtą litų. Ištikus nenumatytoms išlaidoms greitųjų paskolų ėmimas gali būti pateisinamas, jeigu jis yra įvertintas sveiku protu. Todėl prieš nusprendžiant pasiskolinti vertėtų pasikonsultuoti apie priimamus sprendimus su šią sritį išmanančiais specialistais.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *