Nemokami skelbimai

Šiais laikais nemokami internetiniai skelbimai yra labai populiarūs.  Viskas yra dėl to, kad žmonės Lietuvoje yra verslus ir stengiasi parduoti sau nereikalingus daiktus ir gauti už tai bent kelis litus.  Tačiau nemanykite kad visi parduodami daiktai bus seni  ir prasti. Nors ir yra sakoma, kad sunku atrasti gerą ir kokybišką daiktą pigiai, tačiau nemokami skelbimai padės jums surasti geriausius produktus už priimtiniausią kainą.

Kreditorius Palūkanos Didžiausia suma Paraiška
nuo 7% iki 10000,00 EUR
nuo 6,41% iki 10000,00 EUR
nuo 33,06% iki 75,00% iki 4000,00 EUR
nuo 39,19% iki 75,00% iki 3000,00 EUR
iki 75% iki 300,00 EUR
nuo 38,32% iki 75,00% iki 1000,00 EUR
nuo 48,87% iki 73,97% 3000,00 EUR
nuo 16.74% iki 36.37% 5000,00 EUR

Skelbimų portaluose  žmonės pardavinėja ne tik produktus, čia galite rasti ir paslaugų skelbimų. Į šią sąvoka patenka daugybė kategorijų tokių kaip Buhalterinės paslaugos , Grožio, sveikatos paslaugos,Juridinės paslaugos ,Mokymai, kursai , Reklamos paslaugos, Renginių paslaugos, Valymo paslaugos, Vertimo paslaugos , Verslo Idėjos, WEB sprendimai ir daug kitų apie kurias net nepagalvotumėte. O kartais juk taip reikia skubiai rasti vienokią ar kitokią paslaugą, ar tai taksi, ar limuzinų nuomos, galbūt net stomatologo pagalbos prireikia.

Kitas svarbus internetinių nemokamų skelbimų portalų aspektas, kad galima pasirinkti tikslinę auditoriją kur ieškote skelbimų, kokioje šalyje/mieste ar net rajone, kas labai patogu, nes nereikia ieškoti toli, gal jūsų kaimynas parduoda būtent tai ko jums reikia šiuo metu. Taip sutaupote ne tik pinigų transportui, bet ir palaikote gerus santykius su kaimynais ar rajono bendrija, surandate naujų draugų. Jei jau prakalbome apie draugus, tai skelbimų puslapiai puikiai tinka ir naujų pažinčių paieškai, ten būna apstu žmonių skelbimų kurie ieško draugų laisvalaikiui ar ilgalaikei draugystei.

Apibendrinant galima daryti prielaidą, kad nemokami skelbimai yra labai vertingi šiuolaikiniame žmogaus gyvenime, nes technologijų amžiuje viska siekiame padaryti daug greičiau ir lengviau, taupome savo ir kitų laiką, bei pinigus. Todėl neatsilikite nuo technologijų ir naudokite nebe laikraštinius skelbimus, o pasinerkite į plačią internetinių skelbimų jūra, kur rasite viską apie ką tik pagalvosite, nes jei to nėra internete, jo nėra niekur, o tai jau nauja niša – gal būt vertą į ją investuoti?

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *