Namų šildymas

Norint greitai sušildyti patalpas namuose, sodyboje, kurioje pastoviai negyvenate, ar pirtyje, kurioje apsilankote ir norite, kad patalpos sušiltų greitai, galite pasikliauti orinio šildymo sistema. Šiam tikslui tarnauja malkinės ar granulinės krosnelės, kurios gali būti jungiamos per ortakius ( karšto oro kanalus) arba panaudojant ventiliatorius, kurie paskirsto karštą orą po patalpas. Toks būdas geriausias, jei patalpų yra ne viena ir karštą orą reikia nukreipti tikslingai.
Svarstantiems ką geriau pasirinkti – lengvai pastatomą šildymo krosnelę ar židinį reikalaujantį sudėtingų montavimo darbų, derėtų prisiminti, jog būtent montuojamos židinio kameros dėka atsiranda galimybė reguliuoti ir nukreipti karšto oro srautus į jums reikiamas patalpas. Šildymo krosnelių skleidžiamos šilumos sklaida iš esmės priklauso nuo patalpos oro cirkuliacijos ypatybių.
Jei norite, kad šiluma išliktų kuo ilgiau – ne vien tik, kol ugniakuras rusena – montuokite židinį-krosnį ir papildomas šilumą akumuliuojančias medžiagas, kurios šilumą sukaups ir laikys ją papildomai ilgai – net iki 24 valandų. Akumuliuojančios židinio sienelės šyla ilgiau, tačiau taip pat ir šilumos atidavimo laikas yra žymiai ilgesnis. Ieškantiems kokybiškų krosnių ugniakurų vertėtų susipažinti su lyderiaujančio Vokietijos židinių gamintojo LEDA produkcija. Itin aukštos ketaus liejimo kokybės ir storio židiniai su didžiuliu naudingumo koeficientu – būtent tai ko reikia ilgai šilumos akumuliacijai.

Kreditorius Palūkanos Didžiausia suma Paraiška
nuo 7% iki 10000,00 EUR
nuo 6,41% iki 10000,00 EUR
nuo 33,06% iki 75,00% iki 4000,00 EUR
nuo 39,19% iki 75,00% iki 3000,00 EUR
iki 75% iki 300,00 EUR
nuo 38,32% iki 75,00% iki 1000,00 EUR
nuo 48,87% iki 73,97% 3000,00 EUR
nuo 16.74% iki 36.37% 5000,00 EUR


Jei šildote ne kelias patalpas o tik vieną, tuomet galite pirkti krosnelę, kuriai nereikės specialios apdailos, tiesiog turėsite pajungti į dūmtraukį. Atkreipkite dėmesį į dūmtraukio diametrą – geriausia kuomet kamino įdėklo skersmuo sutampa su židinio ar krosnelės dūmų išėjimo angos dydžiu. Jei rinksitės ketinę krosnelę, kurios degimo sistema bus pakankamai pažangi ( antrinė, arba `net tretinė degimo sistema), tuomet krosnelė rusens ilgai, o ketus, jei jis tinkamo storio ir tankio, greitai įšils ir ilgai laikys, t.y. atiduos šilumą į šildomą patalpą. Ieškantiems kokybiškos ketaus krosnelė už prieinamą kainą verta pasidomėti belgų kompanijos DRU produkcija.
Nenorintiems vargti su malkomis, tiesiog rinkitės granulinę krosnelę ar židinį – nereikės ruošti malkų, kūrenti, prižiūrėti ar teptis. Užprogramuosite norimą temperatūrą, įjungimo-išsijungimo laiką ar važiuodami į sodybą įjungsite krosnelę mobiliuoju ryšiu. Granulinių židinių kainos yra palyginti didesnės, tačiau šildymas – žymiai pigesnis, tad investiciją į brangesnį šildymo prietaisą itin greitai atsiperka.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *