Medicininė apranga – spalvų poveikis Jums ir pacientams

Ar kada susimąstėte, kodėl visame pasaulyje medikai vilki tokių pačių spalvų drabužius? Ar kada teko matyti gydytoją su ryškiai salotiniu chalatu arba blizgančiomis kelnėmis? Turbūt retai kur tokį vaizdą galima pamatyti. Tiesa tokia, kad medicininė apranga tolygi kareivių ar kitų tarnautojų uniformai. Tai savotiškas apdaras, ne tik pasakantis, kokią įstaigą atstovauja šis žmogus, bet ir kartu suteikiantis jam privilegijų bei pareigų, kaip tai suteikia ir kariška uniforma.

Kreditorius Palūkanos Didžiausia suma Paraiška
nuo 7% iki 10000,00 EUR
nuo 6,41% iki 10000,00 EUR
nuo 33,06% iki 75,00% iki 4000,00 EUR
nuo 39,19% iki 75,00% iki 3000,00 EUR
iki 75% iki 300,00 EUR
nuo 38,32% iki 75,00% iki 1000,00 EUR
nuo 48,87% iki 73,97% 3000,00 EUR
nuo 16.74% iki 36.37% 5000,00 EUR

Priimta, kad gydytojai yra itin reikšmingi specialistai, jie turi viską žinoti ir sugebėti reaguoti greitai bei profesionaliai. Būtent dėl to, kad jie dirba su žmonių gyvybėmis šie žmonės yra ypač gerbiami, tačiau jiems keliami ir itin aukšti reikalavimai. Vienas paprastas to pavyzdys – medicininė apranga, kuri turi būti griežtai preciziška ir tvarkinga. Medicinos darbuotojai privalo dėvėti tik jiems siūtas ir pagal atliekamas pareigas priskirtas aprangas, ir šios aprangos yra taip sukurtos ne veltui. Atitinkamos spalvos priklausomai veikia ne tik patį gydytoją, bet ir pacientą.

Švara užtikrina pasitikėjimą

Ne veltui gydytojų apranga dažniausiai yra baltos spalvos. Balta – tai švaros, skaistybės simbolis. Būtent tokios, ir kitos patikimos spalvos, kaip melsva ir rožinė suteikia pacientams daugiau drąsos. Nežinia, ar yra daug žmonių, kurie visiškai nebijo gydytojų. Vien kelionė pas šeimos gydytoją kai kam sukelia nemažai nemalonių emocijų. Tačiau įėjus pas specialistą į kabinetą ir išvydus jį vilkint baltą spalvą, kaip mat streso apmąžta. Mat ši spalva natūraliai signalizuoja mums, jog šiuo žmogumi galima pasitikėti, jis geras specialistas ir puikiai išmano savo darbą. Sveikatos priežiūros įstaiga yra tokia vieta, kurioje labai svarbu tvarka ir konkretumas. Todėl norint sukurti tinkamą įvaizdį svarbu ne tik spalva, bet ir kaip apranga prižiūrėta. Suprantama, kad chalatas ar palaidinė nešiojama kiekvieną dieną, tačiau ji turi būti preciziškai prižiūrėta. Medicininė apranga visuomet turi būti tvarkingai išlyginta ir išskalbta. Itin blogai, jei pacientas ant Jūsų chalato ar kelnių pastebės nors ir nedidelę dėmelę, jam tai bus tik papildoma priežastis nepasitikėti Jūsų paslaugomis. Todėl ruošiantis darbui labai svarbu pasirūpinti apavu, medicininė avalynė turi būti tokia pat švari, kaip ir viršutiniai drabužiai.

 Drąsa skleidžia profesionalumą

 

Balti chalatai sukurti ne tik tam, kad nuramintų stresuojančius pacientus. Kad ir kaip bebūtų keista, net ir gydytojas kartais savo darbe pasimeta. Tokia darbo specifika neapsieina be stresinių ir įtemptų situacijų. Todėl vilkint baltą spalvą specialistas ne tik užsitarnauja pasitikėjimą, bet ir pats pasijunta šiek tiek drąsiau. Medicininė apranga, kaip ir minėta, tarsi savotiška uniforma. Ji priverčia pasitempti, veikti ryžtingai ir užtikrintai. Tai tarsi savotiška atsakomybė, skatinanti priimti profesionalius sprendimus ir žinoti teisingus atsakymus. Tiesą sakant, specialistų teigimu praktikas atliekantys studentai didžiuojasi savimi ir itin džiaugiasi, kuomet gali apsivilkti jiems priklausantį baltą chalatą, mat tai jiems įvertinimas, savotiškas įsiliejimas į kvalifikuotų specialistų bendruomenę. 

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *