Lubrikantai be silikono

Šiais laikais vis daugiau žmonių skundžiasi įvairiomis alergijomis bei kitais sveikatos sutrikimais. Galbūt tam įtakos turi pasikeitęs gyvenimo būdas, aplinka ar net maistas, kurį valgome, tačiau taip jau yra ir su savo sveikata pakovoti negalime, Reikia sugebėti prie to prisitaikyti ir išmokti gyventi taip, jog nejustume jokio diskomforto. Kalbant apie alergijas, jos gali būti pačios įvairiausios ir neįtikinamiausios, na o viena iš jų – silikonas. Kai kurie žmonės negali naudoti jokių priemonių, kurių gamyboje buvo naudojamas silikonas, nes visa tai iššaukia nemalonias alergines reakcijas ir pašalinį poveikį. Galbūt tai r nėra viena iš tų medžiagų, kuri keltų milžinišką diskomfortą, tačiau neskubėkite atpalaiduoti. Lubrikantai yra visiems suaugusiems gerai žinoma priemonė, naudojama lytinių santykių metu. Tai nėra jokia paslaptis, na o rinkoje didėjantis pasirinkimas mums suteikia daug daugiau naujų pasirinkimų, kurie praplečia požiūrį bei galimybes. Kad ir kaip bebūtų, didžioji dalis lubrikantų yra gaminama silikono pagrindu, na o tai ir gali sukelti sveikatos problemas. Žinoma, galbūt šios priemonės naudojimas ir nėra gyvybės ar mirties klausimas, tačiau visada smagu kai nereikia savęs varžyti ir galime gyventi mums įprastą gyvenimą. Svarstote ar yra sprendimas šiai situacijai? Tikrai taip, tiesiog galbūt apie jį dar neteko girdėti.

Kreditorius Palūkanos Didžiausia suma Paraiška
nuo 7% iki 10000,00 EUR
nuo 6,41% iki 10000,00 EUR
nuo 33,06% iki 75,00% iki 4000,00 EUR
nuo 39,19% iki 75,00% iki 3000,00 EUR
iki 75% iki 300,00 EUR
nuo 38,32% iki 75,00% iki 1000,00 EUR
nuo 48,87% iki 73,97% 3000,00 EUR
nuo 16.74% iki 36.37% 5000,00 EUR

Jei turite alergiją silikonui, jums turėtų būti siūlomi lubrikantai, kurie gaminami vandens pagrindu, Jie daug natūralesni ir tinka didesnei daliai vartotojai, nepriklausomai nuo jų jautrumo ar sveikatos sutrikimų. Galimas daiktas, jog jums neteko girdėti apie šiuos lubrikantus dėl to, jog jie nėra itin reklamuojami ar specialiai pateikiami prekybos centruose. Visiems gerai žinoma, jog prie kasų pastatyti lubrikantai ar prezervatyvai nesiūlo itin didelio pasirinkimo, tad norėdami didesnės pasiūlos esame priversti vykti į specializuotas parduotuves arba pirkti internetu, Pastarasis variantas yra išties patrauklus, nes vos keliais klaviatūros mygtukų paspaudimais galite įsigyti jums reikalingas prekes bei už visa tai sumokėti gerokai mažiau. Nors erotinių prekių parduotuvės ir gali pasigirti didesne pasiūla, su tuo kartu jūsų laukia ir aukštesnės kainos. Turbūt nė vienas iš jūsų nėra suinteresuotas išleisti daugiau, jei yra galimybė sutaupyti. Būtent dėl šios priežasties ir verta rinktis elektroninę prekybą.

Pirkdami internetu pastebėsite, jog lubrikantai gali būti įvairių rūšių. Kai kurie iš jų yra skirti net ir masažui, na o čia jums suteikiama galimybė rintis pačius įvairiausius kvapus, skonius ir kitas savybes. Lubrikantai masažui yra išties populiari bei mėgiama prekė. Ją poros renkasi dovanoms ar tiesiog stengiasi vienas kitą nustebinti. Tai būtų šauni dovana net ir mergvakario proga, tad pasidomėkite esama pasiūla iš išsirinkite tokias prekes, kurios atitiks jūsų keliamus reikalavimus bei saugumą. Alergija silikonui tampa vis populiaresniu reiškiniu, tad stenkitės jo vengti ir neapsiriksite.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *