Kvepalai – kaip išsirinkti tinkamus?

Kiekviena iš mūsų pirmenybę teikia tam tikriems aromatams: prisiminimų ar mėgstamiausių vaisių kvapui, asociacijas ar tam tikras nuotaikas sužadinantiems kvapams.

Kreditorius Palūkanos Didžiausia suma Paraiška
nuo 7% iki 10000,00 EUR
nuo 6,41% iki 10000,00 EUR
nuo 33,06% iki 75,00% iki 4000,00 EUR
nuo 39,19% iki 75,00% iki 3000,00 EUR
iki 75% iki 300,00 EUR
nuo 38,32% iki 75,00% iki 1000,00 EUR
nuo 48,87% iki 73,97% 3000,00 EUR
nuo 16.74% iki 36.37% 5000,00 EUR

Parinkdami kvepalus parfumeriai – stilistai atkreipia dėmesį į žmogaus išvaizdos ypatumus, charakterio savybes ir temperamentą. Ryškių bruožų, tamsiems žmonėms (rudens arba žiemos išvaizdos tipo) labiau tinka stipresni, aitresni kvapai, pavyzdžiui, rytietiški ar egzotiški. Švelnesniam ir romantiškesniam įvaizdžiui sukurti tiks lengvesni kvapai. Koks tiksliai kvapas tai bus, gėlių, žalumos, ar pan., priklauso nuo žmogaus išvaizdos, stiliaus, nuotaikos, amžiaus darbo srities, metų laiko. Jeigu esate jauna, rinkitės lengvą aromatą. Kuo moteris vyresnė, brandesnė, tuo stipresni kvepalai jai tiks. Ekstravagantiška moteris puikiai jausis apsupta ne mažiau ekstravagantiško kvapo, o griežtos klasikos mėgėja – mėgstamiausio klasikinio.

Labai svarbus veiksnys renkantis kvepalus yra jūsų profesija. Pavyzdžiui, medicinoje sunkūs, saldūs kvapai su gėlių arba rytų akcentais nėra priimtini. Šitame klimate šilti, minkšti ar jausmingi aromatai kuria spaudimo jausmą, tad čia tiktų gaivūs, lengvi, švieži kvapai su žalumos arba citrusų akcentais.

Ryškios išvaizdos moterims, teikiančioms pirmenybę stipriems kvapams, tiks sunkūs rytietiški aromatai. Tokio paties tipo vyrams tiktų intensyvūs, stiprūs sunkūs egzotiški aromatai. Šviesaus gymio vyrams ir moterims vertėtų naudoti lengvus, švelnius kvepalus. Priklausomai nuo moters pageidavimų, ji gali pasirinkti kvepalus, primenančius vyriškus, arba abiems lytims tinkančius. Romantiška dama puikiai jausis kvepėdama minkštais, saldokais, pudros dvelksmo kvepalais. Vyriški kvepalai taip pat gali turėti gėlių ar švelnių natų.

Dar vienas patarimas – ieškodami kvepalų moterims, nepriimkite sprendimo greitai. Tikrasis kvapas atsiskleidžia tik po tam tikro laiko ir jis gali skirtingai kvepėti ant kiekvieno žmogaus.

Keletas rekomendacijų, kurios padės lengviau išsirinkti kvepalus:

  • Kad pilnai įvertintumėte kvepalus, būtini tik keturi faktoriai: rami aplinka, pašalinių kvapų nebuvimas, atsipalaidavimas ir pakankamas laiko kiekis
  • Prieš priimdami galutinį sprendimą, palaukite bent jau valandą. Taip aromatas pilnai atsiskleis
  • Apipurškite popierinį testerį norimais kvepalais, pavėjuokite juo ir įkvė Patraukite testerį į šoną ir pauostykite jį vėl. Po keleto valandų, pakartokite šią procedūrą. Visus tris kartus aromatas neturi kelti jums jokių dvejonių

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *