Kurios geresnės: tabako ar elektroninės cigaretės?

Elektroninės cigaretės – vos prieš kelis metus rinkoje pasirodžiusi prekė, kuri, remdamasi savomis ypatybėmis, per pakankamai trumpą laiką sugebėjo susiburti itin milžinišką klientų ratą. Iš tikrųjų, pavyzdžių, kodėl taip nutiko, rasti nėra sunku – būtent šiandieną ir pasistengsiu pagridines priežastis ir paminėti bei įrodyti, kodėl palaipsniui šis produktas rinkoje gali tapti numeris vienas.

Kreditorius Palūkanos Didžiausia suma Paraiška
nuo 7% iki 10000,00 EUR
nuo 6,41% iki 10000,00 EUR
nuo 33,06% iki 75,00% iki 4000,00 EUR
nuo 39,19% iki 75,00% iki 3000,00 EUR
iki 75% iki 300,00 EUR
nuo 38,32% iki 75,00% iki 1000,00 EUR
nuo 48,87% iki 73,97% 3000,00 EUR
nuo 16.74% iki 36.37% 5000,00 EUR

Visų pirma, norėčiau pradėti nuo to, jog elektroninės cigaretės, priešingai nei didžioji dauguma piliečių mano, nėra ta priemonė, kuri tik švaisto laiką bei finansus – iš tiesų, metodika yra sukurta protingai, mat leidžia rūkantiems sutaupyti ne tik finansiškai, tačiau ir sveikatos apsaugos atžvilgiu. Omenyje, sakydamas, jog elektroninės cigaretės užima daug laiko, turiu tai, jog piliečiai, kurie bent šiek tiek buvo susipažinę su produktu, teigia, jog produktą neįtikėtinai dažnai reikia atnaujinti, valyti specialiomis priemonėmis, prižiūrėti – žinoma, dalinai būtų galima sutikti, kadangi bent minimalistinių priežiūros veiksmų atlikti tikrai reikia, tačiau, visgi, reikėtų paminėti tai, jog šie tvarkos „darbeliai“ palaipsniui tampa tiesiog rutina ir nė neįgrista.

Paminėkime esminius požymius, kurie teigtų, jog elektroninės cigaretės jog bent dalinai produktas yra unikalus, inovatyvus ir bent dalinai skiriasi nuo mums įprasto tabako gaminių. Matyt, jog pagrindinis skirtumas būtų produkto tarnavimo trukmė – turiu omenyje tai, jog įprasti tabako gaminiai yra vienkartiniai ir kaskart, norint parūkyti, reikia pirkti vis kitą pakelį ir panašiai, o su „elektronika“ yra visiškai kitaip – priemonės užtenka ilgam. Visa esmė slypi tame, jog produktas naudoja specifinius skysčius, kurie ir yra vieninteliai įvardyjami, kaip trumpalaikiai. Reikėtų būtinai paminėti ir tai, jog elektroninės cigaretės visiškai mums nekenkia. Tikiu, jog teiginys skamba paradoksliai, mat, kaip čia gali būti, jog rūkymas nekenkia, tačiau visa esmė tame, jog specialiųjų skysčių dėka yra išpučiami vandens garai, kurie, suprantama, nekelia jokios priklausomybės. Visgi, reikėtų pripažinti, jog elektroninės cigaretės negali tapti alternatyva tabakui – piliečiai, rūkantys „elektroniką“ teigia, kad poreikis nikotinui nemažėja.

Kad ir kaip ten bebūtų, bent jau sveikatingumo atžvilgiu, elektroninės cigaretės yra viena koja priekyje, prieš kitus tabako gaminius.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *