Kokybiška kosmetika

Visos moterys nori būti gražios tiek sau, tiek aplinkiniams. Mitas, jog moterys gražinasi tik dėl aplinkinių dėmesio jau seniai pamirštas. Nepriekaištinga išvaizda suteikia pasitikėjimo savimi ir žavesio, būtent dėl šios priežasties tam skiriama daug laiko, lėšų bei pastangų. Kosmetika yra skirta ne tik maskuoti trūkumus, tačiau taip pat ir pabrėžti privalumus. Nemanykite, jog naudodamos makiažą virsite kitu žmogumi. Tai galbūt ir įmanoma, tačiau nėra rekomenduojama. Kad ir kiek makiažo be naudotumėte, visada atsiminkite pagrindinę taisyklę – mažiau yra visada geriau. Taigi, kalbant apie tai, kaip makiažas padeda paryškinti savo didžiausius privalumus bei užmaskuoti trūkumus, štai keli pavyzdžiai, kurie jums gali praversti kiekvieną dieną.

Kreditorius Palūkanos Didžiausia suma Paraiška
nuo 7% iki 10000,00 EUR
nuo 6,41% iki 10000,00 EUR
nuo 33,06% iki 75,00% iki 4000,00 EUR
nuo 39,19% iki 75,00% iki 3000,00 EUR
iki 75% iki 300,00 EUR
nuo 38,32% iki 75,00% iki 1000,00 EUR
nuo 48,87% iki 73,97% 3000,00 EUR
nuo 16.74% iki 36.37% 5000,00 EUR

Pradėkime nuo pagrindinės moterų problemos – odos. Niekam ne paslaptis, jog pastaroji yra itin glaudžiai susijusi su jūsų vidine būsena, nuotaika, patiriamu stresu bei kitais aplinkos veiksniai. Dėl šios priežasties, norėdamos atrodyti nepriekaištingai, turite rūpintis savo vidine sveikata ir ilsėtis. Visgi, šiais laikais tai yra praktiškai neįmanoma, na o jei artėja svarbi šventė, norite atrodyti neprilygstamai. Kosmetika jums gali padėti. Jums tereikia tinkamo atspalvio kreminės pudros, kuri išlygintų odos atspalvį bei paslėptų nuovargio ir streso žymes. Jei neturite didelių problemų su veido oda, rinkitės minimalias maskavimo priemones, na o jei reikiamą dieną jūsų oda atrodo labai prastai – rinkitės ne tik kreminę pudrą su didesniu maskavimu, tačiau taip pat naudokite ir maskuojančius pieštukus. Pastarieji gali paslėpti spuogelius, bėrimus ar rangus, tad tai specialiai progai atrodysite tiesiog nepriekaištingai.

Žinoma, negalima pamiršti ir privalumų išryškinimo. Kiekvienas žmogus turi vis kitus išskirtinius bruožus. Vieniems tai akys, kitiems skruostikauliai ar net lūpos. Taigi, jei norite likti pastebėtos, stenkitės atrasti ir pabrėžti būtent tą veido sritį. Tam, jog visas dėmesys kliūtų norimai veido daliai, likusiai veido daliai naudokite neutralias spalvas. Pavyzdžiui, jei norite pabrėžti putlias lūpas, naudokite natūralių spalvų akių makiažą, o lūpas papuoškite itin ryškia ir sodria spalva. Tokiu būdu šis bruožas išsiskirs ir neliks nepastebėtas. Taip pat nepamirškite pasiruošti ir nuotraukoms. Niekam ne paslaptis, jog didesnių susibūrimų metu neišvengiamos nuotraukos, na o dėl jų reikia darytis išskirtinį makiažą. Tai reiškia, jog jūsų kreminė pudra turėtų turėti mažesnę nei 15SPF apsaugą, kontūravimas gali būti ryškesnis nei įprastai. Nepamirškite, jog blykstė neretai išblukina veidus, tad galite drąsiai ryškinti skruostikaulius bronzantu.

Kiekviena proga reikalauja skirtingo makiažo, tačiau nepamirškite, jog tai tik būdas paryškinti savo bruožus, na o jūsų tikrasis grožis kyla iš vidaus.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *