Kieto kuro katilų privalumai

Nuosavuose namuose gyvenantys asmenys dažniausiai namus apšildo pečiais, kurie kūrenami malkomis, durpėmis, pjuvenomis, granulėmis ir t.t. Bet kuris pečiaus variantais reikalauja atitinkamo katilo, kuris gebėtų sulaikyti šilumos energiją ir tuo pačiu ją tinkamai paskirstyti. Kieto kuro katilai smukiau skiriami pagal tai, kokių tiksliai funkcijų asmuo pageidauja. Šiuo atveju pasirinkimas platus, tad jei šioje srityje jūsų kompetencija yra gana menka, tokiu atveju rekomenduojame pasikonsultuoti su šioje sferoje dirbančiu asmeniu, kuris gebės patarti, kuris variantas Jums geriausias.

Kreditorius Palūkanos Didžiausia suma Paraiška
nuo 7% iki 10000,00 EUR
nuo 6,41% iki 10000,00 EUR
nuo 33,06% iki 75,00% iki 4000,00 EUR
nuo 39,19% iki 75,00% iki 3000,00 EUR
iki 75% iki 300,00 EUR
nuo 38,32% iki 75,00% iki 1000,00 EUR
nuo 48,87% iki 73,97% 3000,00 EUR
nuo 16.74% iki 36.37% 5000,00 EUR

Kietu kuro katilai – puikus pasirinkimas, jei norite, kad namuose visada būtų šilta ir jauku. Tuo pačiu tai garantas, kad visada turėsite šilto vandens. Net ir vasaros metu be jo labai sunku. Ką jau kalbėti apie šaltąjį sezoną.

  1. Kieto kuro katilai geba sulaikyti šilumą. Kiekvienas nuosavus namus apšildantis asmuo žino, kaip pasivargsta, kuomet reikia keltis naktimis sudėti malkas į pečių. Žinoma, jei žiema nėra labai gąsdinanti, tokiu atveju užtenka ir vakare paruošti deginimą, tačiau lietuviškos žiemos ne visada tokios draugiškos tautiečiams. Jei nenorite ryte sustingti į ragą – būtina naktimis kūrenti. Katilai sulaiko šilumą ir geba ją atskirti tikslingai pagal žmogaus poreikius. Tuo pačiu namuose nebus nei per karštą, nei per šaltą.
  2. Kito kuro katilai sulaikydami ir tikslingai paskirstydami šilumą tuo pačiu patvirtina, kad namuose visada bus ir karšto vandens. Pastarasis reikalingas. Be jo apskritai neįmanoma išgyventi, tad paprasčiausiai verta pagalvoti, kokiais būdais jo visada gali būti namuose.
  3. Katilai yra ekonomiškas pasirinkimas, kadangi kaip jau minėjome, jie geba sulaikyti šilumą. Tai reiškia, kad nereikia papildomai naudoti energijos siekiant apšildyti namą. Juk tiek daug brangiai kainuojančios šilumos mes paprasčiausiai išleidžiame pro langus. Kartais užtektų nusistatyti mažesnius šildymo kastus.
  4. Katilai prisideda ir prie apsaugos funkcijos. Jeigu pečiaus skleidžiama energija bus per daug intensyvi, tokiu atveju viskas gali labai įkaisti. Sprogimo grėsmė tampa labai didelė. Štai katilas geba paskirstyti šilumą ir paprasčiausiai padėti išvengti katastrofos. Jei dažnai paliekate pečių vieną „veikti“, tuomet labai svarbu, kad pastarajam būtų suteiktos visos apsaugos priemonės.

Kieto kuro katilai – puikus pasirinkimas tiems, kurie patys apsišildo namus. Jie labai prisideda prie paprastesnio žmogaus gyvenimo. O juk daugeliui asmenų, kurie patys apsišildo namus, kartais žiemos sezonas yra tikras pragaras. Kad taip nebūtų paprasčiausiai rekomenduojame įsigyti katilą. Vienas daiktas, o gali padėti išspręsti labai daug su kasdienybe susijusių problemų. Juolab, reikalinga investicija tikrai nėra labai didelė, o pačio katilo pajungimas nereikalauja kokių nors ypatingų žinių. Tačiau aišku, jei bijote ką nors padaryti ne taip – rekomenduojame pasisamdyti specialistus. Jie viską atliks profesionaliai.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *