Kelios gudrybės, kurios pravers naudojantis automobilių serviso paslaugomis

Šiais laikais leisti sau įsigyti nuosavą automobilį gali ko ne kiekvienas. Naudotų automobilių rinka gali pasiūlyti ne tik vienus naujausių ir pažangiausių modelių, tačiau taip pat ir itin senas transporto priemones, kurios jums tekainuos kelis šimtus eurų. Neįtikėtina, tiesa? Visgi, kad ir kokį automobilį nuspręsite įsigyti, anksčiau ar vėliau jums teks apsilankyti servise, na o tada ir prasidės visos problemos. Neretai vairuotojai vengia šių apsilankymų vien dėl išlaidų, kurios auga nenumaldomu greičiu, tačiau tai tikrai nėra vienintelė priežastis. Jei jums reikalingas važiuoklės remontas Kaune, natūralu, jog norite jį atlikti kiek įmanoma greičiau, na o jei meistrai siūlo palaukti vien kelias savaites tol, kol galės jus priimti – tai gali būti tikras iššūkis. Reikia pripažinti, jog susidūrimas su meistrais ir jų darbu neretai mums suteikia ne itin malonias patirtis, tad jei norite sužinoti, kaip viso to išvengti – štai kelios gudrybės, kurios jums neabejotinai pravers.

Kreditorius Palūkanos Didžiausia suma Paraiška
nuo 7% iki 10000,00 EUR
nuo 6,41% iki 10000,00 EUR
nuo 33,06% iki 75,00% iki 4000,00 EUR
nuo 39,19% iki 75,00% iki 3000,00 EUR
iki 75% iki 300,00 EUR
nuo 38,32% iki 75,00% iki 1000,00 EUR
nuo 48,87% iki 73,97% 3000,00 EUR
nuo 16.74% iki 36.37% 5000,00 EUR

Visų pirma – meistro pasirinkimas. Jei neturite vietos, kurioje lankotės nuolatos, paieškos gali atrodyti išties nesibaigiančios. Sunku ir suskaičiuoti, kiek meistrų dirba vienoje ar kitoje srityje, na o kiekvienas jų turi įvairius įvertinimus. Pasirinkti pagal kainą? Mes siūlome rinktis tik pagal rekomendacijas bei atsiliepimus internete, mat tik šie rodikliai gali tinkamai apibūdinti meistro kvalifikaciją. Sumokėti už paslaugą mažiau nei tikėtasi visada smagu, tačiau tai tikrai nėra taip svarbu, kaip gauti reikiamą kokybę. Jei sumokėjus daugiau būsite tikri, jog šis gedimas jums nebus aktualus daugiau niekada – tai tikrai vertas pinigų pasirinkimas. Kita tema, kurią norime aptarti – eilės. Niekam ne paslaptis, jog išties geri meistrai turi savo klientų ratą ir neretai yra be galo užimti. Visgi, jei jums reikalingas stabdžių remontas Kaune, greičiausiai važinėjimas turima transporto priemone yra tiesiog neįmanomas arba nesaugus, tiesa? Tokiu atveju kelių savaičių eilė vien apžiūrai pas gerą meistrą tikrai nėra gera išeitis. Daug vartotojų nežino, jog su tokio tipo gedimais galima greitis ir be eilės. Tiesiog paaiškinkite servisui ar meistrui, su kuriuo bendraujate, situaciją, ir greičiausiai būsite priimti gerokai anksčiau. Dalis meistrų sutinka dirbti viršvalandžius ar net švenčių dienomis tam, kad aptarnautų keik įmanoma daugiau savo ištikimų klientų. Taip gali nutikti ir jums.

Taip pat servisuose visada praverčia pokalbiai apie nuolaidas. Jos taikomos dažnai, tačiau jei nepasiteirausite apie tokią galimybę, galimas daiktas, jog aptarnaujantis darbuotojas to ir nepasiūlys. Naudokitės lojalumo programomis, lankykitės pas tuos pačius specialistus ir žinosite, jog servise galite gauti išties gerą ir profesionalų aptarnavimą. Kiekvienos srities darbuotojai nori išlaikyti savo klientus, tad suteikite jiems šią galimybė ir informuokite apie savo poreikius.

 

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *