Kelionės į Prahą: autobusu, lėktuvu ar …?

Vienas dažniausiai užduodamų klausimų, planuojant atostogas: kur jas praleisti, ir kai jau nusprendžiate kur, lieka atsakyti į dar sunkesnį – kaip ten nusigauti. Šiomis dienomis esti įvairių kelių – galima skirsti lėktuvu, oro balionu, ar net autostopu – kiekvienam pagal skonį ir kišenę. Šį kartą bandysime išsiaiškinti koks transportas geriausias pasiekti Prahą.

Kreditorius Palūkanos Didžiausia suma Paraiška
nuo 7% iki 10000,00 EUR
nuo 6,41% iki 10000,00 EUR
nuo 33,06% iki 75,00% iki 4000,00 EUR
nuo 39,19% iki 75,00% iki 3000,00 EUR
iki 75% iki 300,00 EUR
nuo 38,32% iki 75,00% iki 1000,00 EUR
nuo 48,87% iki 73,97% 3000,00 EUR
nuo 16.74% iki 36.37% 5000,00 EUR

Prahą galima pasiekti dviem pagrindiniais ir dažniausiai rinkoje sutinkamais būdais – skrendant lėktuvu arba keliaujant autobusu. Greičiausiai į Prahą keliauti lėktuvu iš kitų Europos valstybių yra iš Varšuvos. Vos valanda kelio – ir jūs jau galite mėgautis įspūdingais Prahos miesto bokštais. Tačiau tai atsiremia į finansinę kelionės pusę, už šį malonumą tektų pakloti ne mažiau 700 LT, ir dar papildomos išlaidos – nuvykti į Varšuvos oro uostą.

Renkantis kelionę autobusu Prahą pasieksite ne per valandą, tačiau per važiuojant iš Lietuvos – per nepilną parą. Tačiau naktį praleidus autobuse, jau vėlyvą rytą bus galima džiaugtis nuostabia miesto dvasia. Ankstyvą rytą, galėsite pasidžiaugti Čekijoje stūkstančių kalnų viršūnėmis. Ypač gražu ankstyvą rytą, kai tik pradeda švisti ir horizontas nusidažo purpurine priešaušrio spalva. Keliaudami būtent šiuo transportu, galėsite sutaupyti ir tikrai nemažai, kadangi naudojantis viena iš žinomiausių autobusų pervežėjų, galima nuvažiuoti šiek tiek daugiau nei už 120 Lt. Vadinasi, galima rinktis, ar nauja batų pora, ar kelionė į žavingąjį miestą Europos centre – Prahą, kur tikrai netrūksta lankytinų vietų.

Keliaujantys autobusu yra patys savo kelionių gidai ir planuotojai. Tokiu būdu sutaupoma ne maža dalis pinigų, kurią, renkantis iš anksto suplanuotą kelionę, tektų atiduoti organizatoriams. Tai ypač tinka nepriklausomiems asmenims, kurie vertina laisvę ir lengvą pasirinkimą. Kelionių autobusu fanatikai yra ir organizatoriai, ir gidai, ir savo laiko šeimininkai.

Dar vienas variantas – keliauti traukiniais. Tačiau norint keliauti iš Lietuvos, tenka susitaikyti su liūdna realybe, kadangi traukinių maršrutai silpnai išvystyti, tektų keliauti pirma iki Varšuvos, o po to, ieškoti vietinio transporto.

Keliaudami būtent tokiu transportu, nenusivilsite, kadangi autobusuose galima susipažinti su įvairiais žmonėmis, o ilgesnės kelionės metu ne tik susipažinti, bet ir susidraugauti. Tokiu būdu kelionės autobusu virs smagiu nuotykiu, o ne tiesiog ilga kelione.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *