Katilas pasyviam namui

Šiais laikais kiekvienas žmogus ieško naujų sprendimų ir alternatyvų. Mes gyvename technologijų ir tobulėjimo amžiuje, tad būtų išties neprotinga tuo nepasinaudoti. Tobulėjimas jaučiamas daugelyje sričių, tačiau statybos yra vienas iš labiausiai aptarinėjamų sektorių, Visiems gerai žinoma, jog žmonės nori gyventi ekonomiškuose ir gražiuose namuose. Jie padarytų viską, jog pasiektų tokį tikslą. Visa tai sukuria puikias sąlygas atsirasti naujovėms. Pasyvus namas yra bene labiausia aptarinėjama tema. Juo domisi visi, ir pasiturintys, ir taupantys. Tiesa ta, jog tai žingsnis į ateitį ir gebėjimas išnaudoti esamą situaciją, tad ir jūs turėtumėte apie tai pagalvoti. Žinoma, katilas pasyviam namui vis tiek reikalingas, tačiau reikalavimai jam visiškai kitokie nei įprastam karkasiniam ar mūriniam namui. Jei norite pasirūpinti, jog ateityje nesusidurtumėte su didelėmis išlaidomis, o katilui skirtumėte pačią mažiausią sumą, jums reikėtų pamąstyti apie pasyvaus namo statybas. Jis suteikia daug privalumų, kurie pravers ateityje, tad galite net neabejoti tokiu pasirinkimu.

Kreditorius Palūkanos Didžiausia suma Paraiška
nuo 7% iki 10000,00 EUR
nuo 6,41% iki 10000,00 EUR
nuo 33,06% iki 75,00% iki 4000,00 EUR
nuo 39,19% iki 75,00% iki 3000,00 EUR
iki 75% iki 300,00 EUR
nuo 38,32% iki 75,00% iki 1000,00 EUR
nuo 48,87% iki 73,97% 3000,00 EUR
nuo 16.74% iki 36.37% 5000,00 EUR

Kalbat apie tai, kuo skiriasi katilas įprastam ir pasyviam namui, galima pabrėžti galingumą. Niekam ne paslaptis, jog pasyvaus namo esmė yra didelė šilumos varža. Tai sukuria gerai apšiltintos sienos, stogas, sandarūs langai bei lauko durys. Gyvenant tokioje sandarioje aplinkoje, kai šilumai lengvai neišeina, katilas gali būti mažiau galingas, Visa tai lemia ir mažesnę jo kainą, tad bet kokiu atveju tai didelis privalumas. Katilas pasyviam namui dažniausiai yra ir mažesnis. Jei jis nėra vienas iš galingiausių pasirenkamų modelių, nes tokie paprasčiausiai nėra reikalingi, tad natūralu, jog mažesnė galia reiškia mažesnį įrenginį. Visa tai yra privalumas todėl, jog jūs galite mėgautis erdvesne katiline arba praplėsti kitas patalpas, pavyzdžiui svetainę. Greičiausiai nė viena moteris neatsisakytų erdvesnio valgomojo ar virtuvės, tad kodėl gi nepasinaudojus tokia galimybe? Statydami namą galvokite ne apie šiandieną ir rūpesčius su kuriais susiduriate, tačiau apie ateitį. Nekurkite tokių namų, kurių išlaikymas gali tapti problema, nes atėjus laikui keisti būstą senatvėje, tai padaryti bus labai skaudu ir sunku.

Klabant apie šildymo sistemas, dar vienas aspektas, kurį būtina paminėti – optimalus vėdinimas. Šiluma yra gerai, tačiau pasiekus tokią stadiją, kai namuose nėra gryno oro, tai gali tapti didele problema. Tam, jog nereikėtų atidarinėti langų ir neišleistumėte namuose sukurto šilumos, įsigykite rekuperat9rių, kuris pasirūpins tyro oro kiekiu namuose, nepaleisdamas jūsų pinigų, sumokėtų už šildymą, vėjais.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *