Karkasinių namų privalumai

Mediniai namai lietuvių sąmonėje buvo aktualus ilgus metus. Jei anksčiau tik iš šios medžiagos pastaruosius ir statydavo, tai šiuo metu vėl po tam tikros pertraukos grįžtama prie jų. Rusams okupavus mūsų teritoriją mediniai namai buvo pakeisti į betoninius, kurie atėmė visą namo dvasią. Šiuo metu mediniai karkasiniai labai vėl namai mėgiami ir tikrai dažnai pasirenkami. Juolab, karkasinių namų statyba turi labai daug pliusų, kurie lemia, kad konkrečiai pastarieji ir yra pasirenkami. Bet kuriuo atveju,, jei greitu metu planuojate statybas ir nežinote, kokios medžiagos namą statytis (medinį, plytinį, o gal akmeninį) rekomenduojame susidėlioti pliusus ir minusus, kurie dažniausiai ir padeda apsispręsti dėl tinkamiausio varianto.

Kreditorius Palūkanos Didžiausia suma Paraiška
nuo 7% iki 10000,00 EUR
nuo 6,41% iki 10000,00 EUR
nuo 33,06% iki 75,00% iki 4000,00 EUR
nuo 39,19% iki 75,00% iki 3000,00 EUR
iki 75% iki 300,00 EUR
nuo 38,32% iki 75,00% iki 1000,00 EUR
nuo 48,87% iki 73,97% 3000,00 EUR
nuo 16.74% iki 36.37% 5000,00 EUR

Karkasinių namų statyba turi savus pliusus, kurie labai dažnai lemia, kad pasirenkamas būtent šis variantais. O kas tiksliai aktualu yra jums?

  1. Trumpas statybų laikas. Tai bene vienas iš pagrindinių pliusų, kurie ir lemia, kad pasirenkama karkasinių namų statyba. Palyginant su plytiniais namai – mediniai pastatomi net iki 10 kartų greičiau. Verta pabrėžti, kad dėl greitumo tikrai nenukenčia kokybė, tad namas liks tvirtas ir saugus.
  2. Šiluma garantuojama. Gal ir nustebsite, tačiau būtent medis yra labiausiai šilumą sulaikanti medžiaga. Rekomenduojame pasirinkti tokiu atveju, jei nenorite papildomai investuoti į apšildymo technologijas.
  3. Estetikos atžvilgiu – karkasiniai namai labai dažnai mėgiami. Medis – puikus būdas turėti abi gražius namus papildomai neinvestuojant į apdailą. Tuo pačiu labai dažnai mediniai namai nereikalauja ir vidaus apdailos, kadangi žmonės mielai gyvena medinukuose.
  4. Karkasinių namų statyba laimi ir todėl, kad juos labai nesunku perstatyti ar modernizuoti. Pavyzdžiui, padidėjus šeimai labai nesunkiai galima kiek praplėsti namo ribas. Paprasčiausiai pasirinkimas konkretus karkasas nuo kurio namas ir yra didinamas. Štai mūriniai ar plytiniai namai taip pakeisti būti negali.
  5. Nedidelis vidinių sienų plotis lemia tai, kad lieka daugiau vietos paprasčiausiam kambariui. Karkasiniai namai susikoncentruoja ties erdve, kurią išnaudoti gali asmenys.
  6. Karkasinių namų statyba profesionalų vykdoma ir žiemos metu. Taigi, visiškai nesvarbu, koks oras yra už lango – jei norite naujo namo viskas bus įgyvendinta labai greitai. Dažniausiai profesionalai karkasą surenka per kelias savaites, o vėliau statymas lieka tikru malonumu, kuris sutvarkomas dar greičiau.

Karkasiniai namai turi labai daug pliusų, kurie ir lemia, kad pasirenkamas konkretus variantas. Žinoma, mūriniai ar plytiniai pasirenkami dėl visai kitų veiksnių, tačiau labai svarbu akcentuoti, kad karkasiniai namai yra tikrai patvarūs ir ilgaamžiai. Pradėjus keliems dešimtmečiams reikia minimaliai juos patvarkyti, o tai nereikalaus nei daug investicijų, nei laiko.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *