Kairinės durys

Namo ar buto rengimas yra išties sudėtingas procesas.  Daugelis mano, jog taip yra tik dėl išlaidų, kurios laukia, tačiau tai nėra vienintelė priežastis. Tiesa ta, jog rengiant savo namus reikia apgalvoti net ir pačias menkiausias smulkmenas, kurios daro įtaką mūsų gyvenimo kokybei. Tai reiškia, jog visko neapgalvojus iš anksto, galimas daiktas, jog ateityje susidursite su diskomfortą keliančiais aspektais, kuriuos derės pašalinti. Tokiu atveju jums reikės ir vėl investuoti pinigus, na o tai nėra pats maloniausias scenarijus. Net ir toks paprastas aspektas, kaip namų durys, yra vertas apgalvojimo bei pasvarstymų. Ar jau nusprendėte, kokio tipo durys bus jūsų namuose? Dešininės ar kairinės? Tai regis paprastas klausimas, tačiau ne visada yra tiksliai aišku, ką pasirinkti. Remiantis informacija, kairinės durys yra daug dažnesnis pasirinkimas, tačiau tai dar nėra įrodymas, jog būtent toks apsirinkimas yra pats geriausias. Tai priklauso ne tik nuo namo ar buto išplanavimo, tačiau taip pat ir jame esančių baldų. Durų atsidarymo principas ir pusė turi būti pasirinkta taip, jog niekam netrukdytų ir būtų patogi naudoti.

Kreditorius Palūkanos Didžiausia suma Paraiška
nuo 7% iki 10000,00 EUR
nuo 6,41% iki 10000,00 EUR
nuo 33,06% iki 75,00% iki 4000,00 EUR
nuo 39,19% iki 75,00% iki 3000,00 EUR
iki 75% iki 300,00 EUR
nuo 38,32% iki 75,00% iki 1000,00 EUR
nuo 48,87% iki 73,97% 3000,00 EUR
nuo 16.74% iki 36.37% 5000,00 EUR

Jei svarstote, kaip priimti sprendimą, kokio tipo durys turėtų atsirasti viename ar kitame kambaryje, galite pasitarti su architektu, kuriančiu namo dizainą. Jei gyvenate bute, tai gali būti ir Durų gamintojas, suteikiantis jums reikalingas duris. Konsultacijos tokio tipo įmonėse yra vertingos, o tuo pačiu ir nieko nekainuoja. Taigi, pasinaudokite šia galimybe ir apsispręskite, dešininės ar kairinės durys yra tinkamesnės jūsų namuose. Kalbant apie durų pasirinkimą, turėtumėte žinoti, jog namo statybų metu, tai turėtų būti apgalvota projekto rengimo metu. Tada yra suplanuojama, koks baldas ir kur stovės, tad natūralu, jog daug aiškiau, į kurią pusę turėtų atsidaryti durys. Jei jūs gyvenate ne nuosavame name, o bute, tai padaryti galite bet kada. Svarbiausia atsižvelgti į patogumą, jog kas kartą atidarant duris nereikėtų žvalgytis, ar už nieko neužkliūsite.

Priėmus sprendimą, į kurią pusę atsidarinės durys, jusms reikės pasirinkti dizainą bei papildomas detales ir komplektaciją. Kaip žinia, namų durys gali būti su užraktu arba be jo, tad tai priklauso tik nuo jūsų. Žinoma, visada smagu turėti šiek tiek privatumo, tad nespjaukite į tokį pasirinkimą. Jei apsispręsite, jog norite durų su užraktu, turėkite omenyje, jog papildomus raktus gamintis tiesiog būtina. Priešingu atveju galite susidurti su nemaloniomis situacijomis, kai teks laužti duris ir patirsite didelius nuostolius.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *