Kaip žinoti, kokie kontaktiniai lęšiai tiks jums?

Ar jums nusibodo nešioti akinius? Ar pavargote nuo jų sukeliamų nepatogumų ir norite gyventi aktyvesni, sportiškesnį gyvenimą? Puiki alternatyva akiniam yra moderniausia ir patogiausia akių priežiūros priemonė – kontaktiniai lęšiai. Lensor.lt parduotuvėje jų pasirinkimas yra labai didelis. Lęšiai skiriasi ne tik savo kaina, bet ir nešiojimo trukme. Lęšių paskirtis yra skirtingos, todėl jų gamybos medžiagos taip pat skiriasi. Kontaktiniai lęšiai gali būti: vienadieniai, mėnesiniai, prailginto nešiojimo, astigmatiniai, multifokaliniai ar net spalvoti. Bet kaip išsirinkti linzes, kurios tiks jums? Į ką derėtų atkreipti dėmesį?

Kreditorius Palūkanos Didžiausia suma Paraiška
nuo 7% iki 10000,00 EUR
nuo 6,41% iki 10000,00 EUR
nuo 33,06% iki 75,00% iki 4000,00 EUR
nuo 39,19% iki 75,00% iki 3000,00 EUR
iki 75% iki 300,00 EUR
nuo 38,32% iki 75,00% iki 1000,00 EUR
nuo 48,87% iki 73,97% 3000,00 EUR
nuo 16.74% iki 36.37% 5000,00 EUR

Nusprendę nešioti kontaktinius lęšius, pirmiausia turite apsilankyti pas okulistą. To reikia tam, kad tiksliai nustatyti linzių dioptrijas (jos skiriasi nuo akinių), išmatuoti diametrą ir nustatyti bazinę kreivę. Kai padarysite tai, daktaras jums padės išsirinkti lęšius, kurie tiks jūsų akiai bei gyvenimo būdui.

Patogiausi ir mažiausiai alinantys akis yra vienkartiniai kontaktiniai lęšiai. Juos galėsite nešioti tik vieną dieną, todėl negalėsite išsiimti ir vėl įsidėti. Jei bandysite juos nešioti ilgiau, rimtai rizikuosite savo akių sveikata , sukelsite infekcijos grėsmę. Jų populiariausia ir geriausia savybė yra ta, kad jų nereikia valyti ir dezinfekuoti. Dienos pabaigoje galėsite juos tiesiog išsiimti ir išmesti, o ryte įsidėti naujus.

Prailginto nešiojimo lęšiai turi gerą deguonies pralaidumą, o nešioti juos galite net 30 parų, bet vos tik pasibaigus galiojimo terminui, nedelsiant juos išmeskite ir pakeiskite naujais. Jei nešiosite linzes ilgiau, nei nurodė jūsų gydytojas bei gamintojas, rimtai rizikuojate savo akių sveikata. Akys labai išvargs, gali pradėti perštėti, parausti.

Jeigu jūsų akys nėra jautrios, galite išsirinkti ilgesnio nešiojimo lęšius. 3 ir 6 mėnesių lęšiai yra storesni, todėl juos išsiimti bei įsidėti yra lengviau, tačiau jų priežiūra turi būti tokia pat rimta, kaip ir mėnesinių lęšių (jei ne rimtesnė).

Spalvoti lęšiai yra skirti spalvos pakeitimui arba paryškinimui. Svarbu nepamiršti, kad kiekvieno žmogaus akių spalva skiriasi, todėl jei norėsite pakeisti akių spalva, nepamirškite, kad tai priklauso ne tik nuo lęšio, bet ir nuo akių spalvos. Daug lengviau yra keisti šviesios spalvos akis į tamsią. Bet jei keisite tamsias akis į šviesias, pvz: rudą į mėlyną, jūsų norima spalva bus kur kas tamsesnė ir mažiau ryški. Spalvoti lęšiai turi papildomų sluoksnių, todėl yra storesni.

Tačiau ko gero populiariausi ir perkamiausi yra mėnesiniai kontaktiniai lęšiai. Juos gerai prižiūrint, lęšiai už labai prieinamą kainą tarnaus jums visą mėnesį. Tačiau be galo svarbu yra juos gerai prižiūrėti: išvalyti ir laikyti tirpale per naktį nemažiau nei 6 valandas. Taip pat nepamirškite tirpalo nuolat keisti, nes naudojant tą patį tirpalą, kuriate palankias sąlygas galimai infekcijai.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *