Kaip tinkamai prižiūrėti dantis?

Kiekvienas savo sveikata besirūpinantis žmogus siekia turėti pačius gražiausius, sveikiausius dantis. Dantų valymas bent du kartus per dieną, prieš ir po valgio yra be galo svarbus bendrai dantų sveikatai, tačiau šios procedūros jokiais būdais negali būti jūsų vienintelės dantų priežiūros priemonės. Yra labai daug, net ir labai smulkių niuansų, galinčių įtakoti mūsų burnos sveikatą. Praleisti tokias procedūras kaip tarpdančių siūlo bei šepetėlio naudojimas ar tinkamas liežuvio valymas yra labai neprotinga, tačiau dauguma žmonių jas visiškai ignoruoja. Bet net ir patys kruopščiausi, atsakingiausi žmonės, atliekantys visas savarankiškas dantų priežiūros procedūras turi žinoti, kad net ir pati geriausia dantų priežiūra neapsaugo nuo privalomo vizito pas odontologą.

Kreditorius Palūkanos Didžiausia suma Paraiška
nuo 7% iki 10000,00 EUR
nuo 6,41% iki 10000,00 EUR
nuo 33,06% iki 75,00% iki 4000,00 EUR
nuo 39,19% iki 75,00% iki 3000,00 EUR
iki 75% iki 300,00 EUR
nuo 38,32% iki 75,00% iki 1000,00 EUR
nuo 48,87% iki 73,97% 3000,00 EUR
nuo 16.74% iki 36.37% 5000,00 EUR

Reguliaraus patikrinimo pas dantų gydytoją dažnį įtakoja ne tik dantų priežiūros lygis. Nors suprantama, kad asmuo, turintis nepriekaištingus dantis, jums pakaks ir vieno apsilankymo per metus, bet labai svarbus kriterijus, įtakojantis burnos sveikatą bei higieną yra paciento amžius. Vaikams, paaugliams bei senyvo amžiaus žmonėms derėtų apsilankyti pas odontologą bent kartą per pusmetį. Kadangi jaunoji karta yra linkusi būti daug neatidesnė, vaikų bei paauglių dantų sveikata dažnai būna daug prastesnė. Jaunus pacientus dažnai prigauna netikėtos dantų ir dantenų ligos, kankina dantų ėduonis. Skausmas nėra vienintelis dantų sveikatos rodiklis. Dažnai nepajaučiame burnos sveikatos bei higienos sutrikimų, todėl tam tikrus atvejus gali ištaisyti tik apsilankymas pas odontologą.

Didžiausią įtaką puikiai dantų sveikatai turi kuo geresnė burnos higiena. Odontologo procedūros padeda atkurti netikėtus dantų sveikatos pažeidimus, tačiau kuo geresnė dantų priežiūra, tarpdančių, liežuvio valymas – tai pačios geriausios prevencinės priemonės, užtikrinančios dantų ilgaamžiškumą. Taip pat galime atlikti papildomas higienos procedūras pas odontologą. Maždaug kartą per pusmetį atlikus norimas burnos higienos procedūras užtikrinsime kuo geresnę burnos sveikatą ir išvengsime netikėtų ligų. Jeigu prasčiau rūpinatės savo burnos higiena arba pas jus greitai kaupiasi apnašos, šias procedūras galite atlikti ir dažniau.

Visuomenėje sklaido labai kvailas mitas, jog laikui bėgant dantų sveikata galiausiai visiškai pasiduoda, todėl reguliarūs vizitai pas odontologą yra nereikalingi, o senyvo amžiaus žmonės lankosi pas dantų gydytoją tik tam, kad pabandyti išgelbėti turimus sveikus dantis. Tai nėra tiesa. Jei tikrai nevengiate vizitų pas odontologą, vertinate jo paslaugas ir reguliariai rūpinatės savo dantų sveikata, laikui bėgant daug lengviau pastebėsite potencialias dantų ligas ir greitai jas įveiksite. Nepamirškite reguliariai lankytis pas odontologą ir kiekvieną dieną atlikti svarbiausias burnos higienos procedūras namuose. Šypsenos Akademija odontologijos klinika supranta tinkamos dantų priežiūros svarba, todėl klinikoje dirbantys profesionalai konsultuoja ir gydo savo pacientus dėl menkiausių smulkmenų ir užtikrina puikia paciento dantų sveikatą bei higieną.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *