Kaip teisingai išsirinkti baldus vaikams?

Jei pradedate įrenginėti kambarį vaikams greičiausiai metas pradėti galvoti apie baldus vaikams. Rinkdamiesi sienų, užuolaidų spalvą nepamirškite įvertinti ir būsimus baldus: kokie jie bus , kur stovės, kokios spalvos ir t.t. Jei kambarį įrenginėjate kūdikiui, atkreipkite dėmesį, kad vaikai labai greitai auga. Todėl numatykite vietą ir didesnei lovelei ir staliukui prie kurio jūsų atžala galės piešti, lipdyti ar kitaip tobulėti. Toliau pakalbėsime apie vaikų baldus konkrečiau aptarsime kokie svarbiausi ir kokie turėtų būti vaiko kambaryje.

Kreditorius Palūkanos Didžiausia suma Paraiška
nuo 7% iki 10000,00 EUR
nuo 6,41% iki 10000,00 EUR
nuo 33,06% iki 75,00% iki 4000,00 EUR
nuo 39,19% iki 75,00% iki 3000,00 EUR
iki 75% iki 300,00 EUR
nuo 38,32% iki 75,00% iki 1000,00 EUR
nuo 48,87% iki 73,97% 3000,00 EUR
nuo 16.74% iki 36.37% 5000,00 EUR

Vienas iš svarbiausių aspektų, kad baldai vaikams turėtų būti aptakių formų. Reiktų vengti aštrių kampų. Vaikų baldai su aštriais kampais gali būti ne tik nepatogūs, bet ir sužaloti jūsų vaiką. Mažieji nenuoramos dažnai dūksta savo kambariuose, laipioja, ir negali įvertinti kas pavojinga, o kas ne. Todėl aplinka, kurioje jie auga turi būti kuo saugesnė.

Pagrindiniai baldai, kurie reikalingi vaikams: lova, knygų ir žaislų lentyna, komoda, spinta. Vaiko kambarį apstačius baldais turėtų likti pakankamai daug erdvios vietos, kad vaikas galėtų laisvai žaisti. Jei kambarys mažas, kai kurių baldų galima atsisakyti. Pavyzdžiui, vietoje spintos galite pastatyti komodą. Kai kuriuos vaiko drabužius laikyti savo spintoje, o reikalingiausius sudėkite į komodą.

Vaikas savo kambaryje praleidžia labai daug laiko, todėl turite pasirūpinti ir tokiais baldais, kurie galėtų sutalpinti jo žaislus, knygutes. Tam tiktų daiktadėžė ar lentyna. Kuo daugiau lentynų, dėžučių bus vaiko kambaryje, tuo didesnė tikimybė, kad kambaryje bus tvarka. Geriausia kai vaiko žaislai yra rūšiuojami, nes jei juos sudėsite į vieną didelę dėžę, juos visu reiks surinkti kiekvieną vakarą.

Jei yra galimybė pirkite baldus vaikams pagamintus iš medžio masyvo. Tokius baldu galima padengti natūraliu laku, jie tarnaus ilgai ir atrodys puikiai. Nors šiuo metu baldų gamintojai yra ištobulinę baldų gamybos technologijas, kad baldai pagaminti iš plokštės nenusileidžia natūraliai medienai. O kai kuriais atvejais net atsparesnė aplinkos poveikiui.

Kai perkate baldus vaikams atkreipkite dėmesį į etiketes. Baldai turi turėti nemaisto prekių higieninį pažymėjimą, kuris garantuoja, kad baldų gamybai naudotos žaliavos neišskiria nuodingų medžiagų. Kokybiškus natūralios medienos baldu vaikams gamina http://siaudiniainamai.lt. Baldai gaminami pagal užsakymus ir individualius reikalavimus.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *