Kaip mažai voniai suteikti erdvės?

Kiekvienas iš mūsų stengiasi susikurti kuo jaukesnę namų aplinką. Kad ir kaip bebūtų, visuomet norisi, jog namai išliktų ta aplinka, į kurią visada norisi sugrįžti ir jaustis gerai. Visgi, pirkdami namą ar butą ne visada galime rinktis išplanavimą, na o ir tuo atveju, jei statybų bei projektavimo darbų imamės patys, ne visada galime nuspėti, kokie mūsų poreikiai bus ateityje. Būtent dėl šios priežasties labai svarbu mokėti išnaudoti erdves, parinkti tinkamas spalvas, tekstūras, baldus ir panašius aspektus. Galbūt jums dar neatrodo, jog šie dalykai gali iš esmės pakeisti namų išvaizdą bei jaukumą, tačiau nebūkite tokie tikri. Kuriant namų dizainą daugiausiai dėmesio skiriame svetainei ar virtuvei, kur praleidžiame bene daugiausiai laiko. Visgi, negalima pamiršti, jog vonios dizainas yra ne ką mažiau svarbus. Tai viena iš tų patalpų, kurios svarbą namuose esame linkę nuvertinti. Galvodami apie ateitį turėtume stengtis susikurti kuo patogesnę vonią, nes esant didesnei šeimai maža patalpa gali kelti išties daug rūpesčių. Pripažinkime, jog rytais vonioje praleidžiame tikrai daug laiko. Būtent čia vyksta pasiruošimas, tad natūraliai patalpoje susirenka tėvai, vaikai na o o tada jau prasideda grumtynės, kas pirmasis galės pasinaudoti veidrodžiu ar kriaukle. Idealiausiu atveju namuose turėtų būti kelios vonios, tačiau pripažinkime, jog tokį pasirinkimą bei galimybes turi tikrai ne kiekvienas. Taigi, kaip išgauti kiek įmanoma daugiau net ir iš paties mažiausio vonios kambario?

Kreditorius Palūkanos Didžiausia suma Paraiška
nuo 7% iki 10000,00 EUR
nuo 6,41% iki 10000,00 EUR
nuo 33,06% iki 75,00% iki 4000,00 EUR
nuo 39,19% iki 75,00% iki 3000,00 EUR
iki 75% iki 300,00 EUR
nuo 38,32% iki 75,00% iki 1000,00 EUR
nuo 48,87% iki 73,97% 3000,00 EUR
nuo 16.74% iki 36.37% 5000,00 EUR

Šioje vietoje derėtų pradėti nuo o, jog vonios dizainas apima ne tik spalvas, baldus ir panašius aspektus. Visų pirma jums derėtų apgalvoti išplanavimą, kurį visada galima daugiau ar mažiau koreguoti. Būtina pastebėti tai, jog galimybės name ir bute tikrai skiriasi, tad šį kartą aptarkime butuose įrengtus vonios kambarius, kurių koregavimas yra gerokai sudėtingesnis. Vienas iš pirmųjų pasiūlymų, kuris jums suteiks daugiau erdvės – vonios bei tualeto sujungimas į bendrą erdvę. Galite būti tikri, jog jau vien tai leis džiaugtis didesniu plotu bei erdve, kurios jums anksčiau taip trūko. Jei atsiradusi erdvė jums vis dar nėra pakankama, tam jog atsirastų daugiau vietos galite įsirengti ne vonią, o dušo kabiną. Galbūt vonia jums visiškai nereikalinga ir galite sau leisti tokį pasirinkimą. Šioje situacijoje viskas priklauso nuo jūsų poreikių bei reikalavimų.

Na ir galiausiai, vonios dizainas turi apimti ir baldus, spalvas bei kitas detales, kurios turi išties daug reikšmės. Stenkitės neapsikrauti spintelėmis ir daiktais, nes jie tik užgožia sukurtą erdvę. Švelnios šviesios spalvos bei keli akcentai jums padės išlaikyti norimą dizainą ir galėsite mėgautis gerokai didesne vonia, nei turėjote anksčiau. Tai būtini pokyčiai, kurių jūs tikrai nesigailėsite, o priešingai vertinsite ir mėgausitės.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *