Kaip išsirinkti naudotą automobilį

Šiandien naudotų transporto priemonių pasiūla yra kaip niekada didelė. Galima rinktis tiek iš itin naujų, tiek iš senesnių modelių, kurie leidžia turėti galimybę įsigyti automobilį net ir tiems, kurių biudžetas gan mažas. Visgi, nepaisant to, kiek norite skirti automobilio pirkimui, natūralu, jog norite transporto priemonės kuri važiuotų kokybiškai ir neturėtų didelių sistemų defektų – gedimų. Žinoma, tikėtis, jog penkiolikos metų senumo automobilis važiuos kaip naujas tikrai nereikia. Kartais galima nusipirkti automobilį ir su aiškiais defektais, bet už mažą kainą, na o vėliau skirti investicijas bei laiką į problemų sprendimą. Kiekvienas renkamės tai, kas mums priimtiniausia, tad tuo ir galime pasidžiaugti, jog yra tokia galimybė. Žinoma, nėra nieko baisiau nei įsigyti automobilį, tvirtai įsitikinus, jog jis puikios būklės, na o po mėnesio paaiškėja, jog defektų yra ne vienas ir ne du. Tai reikalauja papildomų išlaidų bei laiko remonto darbams, apie kuriuos nė nesusimąstėte. Kaip neatsidurti tokioje situacijoje? Kaip būti tikriems, jog vos nusipirkus automobilį jums nebus reikalingas važiuoklės remontas Kaune? Štai keli patarimai, kurie jums padės išsirinkti naudotą automobilį ir neapsirikti.

Visų pirma turite žinoti, jog senas automobilis genda greičiau ir dažniau, tad gerai pagalvokite, ar tokios transporto priemonės pirkimas jums padės sutaupyti. Taip pat įvertinkite tai, ar automobiliu buvo važinėta Lietuvoje. Tiesa ta, jog užsienyje automobilių priežiūrai yra skiriama daug daugiau pinigų bei dėmesio, na o Lietuvoje, kaip žinia, kiekvienas stengiasi sutaupyti ir išvengti papildomų investicijų. Greičiausiai ir patys žinote ne vieną atvejį, kai automobiliui reikalingas stabdžių remontas Kaune, tačiau savininkas delsia, nes neturi reikiamos sumos pinigų arba tiesiog nėra pasiruošęs ją išleisti. Vėliau įsigyti taip „prižiūrėtą“ automobilį būtų išties tikra kančia, tad jei tik įmanoma, rinkitės automobilį, kuriuo buvo važinėta tik užsienyje, geriausia – Skandinavijos šalyse. Kitas svarbus aspektas, kurio negalima apmiršti – automobilio patikrinimas ir bandomasis važiavimas. Jei jaučiate, jog jūsų turima informacija bei žinios automobilius nėra itin patikimos, paprašykite draugų ar artimųjų pagalbos. Galiausiai, paprašykite automobilį patikrinti servise ir tai jums apdės atsakyti į klausimą – ar verta pirkti tokį automobilį. Taip, tokia apžiūra kainuos, tačiau tikai nedaug, na o jei būtent ji padės išvengti itin blogo pirkinio, galite būti tikri, jgo investicija pasiteisino.

Kad ir kaip bebūtų, nemažai automobilių pardavėjų mūsų šalyje nėra iki galo sąžiningi, tad jei taip jau nutiko, jo buvo nuslėptas gedimas, žinokite, jog galite kreiptis ir jį grąžinti. Šią jūsų teisę saugo mūsų šalies įstatymai. Žinoma, geriausia tiesiog į tokią situaciją nepakliūti ir tai geriausiai seksis įgyvendinti jei naudositės mūsų pateiktais patarimais.

 

 

 

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *