Kaip išsirenkami akiniai nuo saulės?

Pamenat tokią lietuvišką muzikos grupę JBC? O jų dainą „Sijonėlis”? Vaikinai repavo: “…tavo saulės akiniai, per juos tu nieko nematai, ir tie stiklai man blizgina akį…”. Bet gi nėra taip, kad per saulės akinius nieko nematote. Jie nėra skirti pasislėpti. Pagrindinė šio aksesuaro funkcija yra apsaugo akis nuo kenksmingų saulės spindulių. Jei akiniai nuo saulės apsaugo mūsų akis, jie kartu saugo veido odą, nes dėvėdami akinius mažiau susiraukiame, todėl sumažėja raukšlių tikimybė.

Kreditorius Palūkanos Didžiausia suma Paraiška
nuo 7% iki 10000,00 EUR
nuo 6,41% iki 10000,00 EUR
nuo 33,06% iki 75,00% iki 4000,00 EUR
nuo 39,19% iki 75,00% iki 3000,00 EUR
iki 75% iki 300,00 EUR
nuo 38,32% iki 75,00% iki 1000,00 EUR
nuo 48,87% iki 73,97% 3000,00 EUR
nuo 16.74% iki 36.37% 5000,00 EUR

Tačiau kebliausia bėda yra juos išsirinkti. Kiekvienais metais mados keičiasi, o norisi turėti universalius saulės akinius, kuriais galėtumėte slėptis nuo saulės ne vienerius metus. Pasistengsime Jums padėti. Tad visų pirma vertėtų atkreipti dėmesį, kokia yra Jūsų veido forma. Pagal tai yra išskiriami penki veido tipai. Išsirinkę savąjį, žymiai lengviau apsispręsite, kokie akiniai nuo saulės Jums yra tinkamiausi.

Veidas yra apvalios formos

Tuomet išsirinkti akinius Jums bus kaip niekam kitam lengva. Ši veido forma yra priskiriama prie universaliųjų, todėl galite rinktis akinius kokius tik panorėję. Jie gali būti ir apvalūs, ir siaurais arba plačiais rėmeliais, ar visai be jų. Galite įsigyti ir norimos bei madingos geometrinės formos saulės akinius. Tik niekada nesirinkite per masyvių akinių. Venkite tokių saulės akinių, kurie yra per dideli Jūsų veidui. Atminkite, kad akinių rėmeliai viršutinėje dalyje turi atkartoti Jūsų antakių formą.

Veidas yra ovalios formos

Jums tiks tokie akiniai nuo saulės, kurie labiausiai patiks ir atitiks Jūsų tos dienos  nuotaiką. Derėtų vengti ypatingai didelių ir plačių rėmelių, o daugiau apribojimų nėra. Tad pasitelkite fantaziją ir keliaukite pirkti naujų, pačių madingiausių akinių.

Veidas yra kvadratinės formos

Jeigu Jūsų veidas yra kampuotas, tuomet svarbiausia užduotis yra tuos kampus „sušvelninti”. Tai galite padaryti pasirinkę ovalius, katės, lašo arba lakūno akinius primenančius aksesuarus. Nepergyvenkite, jeigu akiniai uždengs antakius. Jums šią taisyklę galima laužyti ir netgi rekomenduojama tai daryti.

Veidas yra pailgas

Jums tinka apvalūs bei kvadratinės formos akiniai nuo saulės, turintys didesnius rėmelius. Nevenkite akinių, turinčių platesnius rėmelius, jie Jūsų veidui suteiks daugiau pločio. Niekada nepirkite saulės akinių, turinčių plonus rėmelius.

Veidas yra širdies formos

Patariama įsigyti akinius, kurių forma yra apvali ir jie turi siaurus rėmelius. Jokiais būdais nesirinkite tokių saulės akinių, kurių rėmeliai būtų platesni nei Jūsų skruostikauliai. Jums puikiai tiks šiuo metu vyraujantys vintažinio stiliaus apvalūs ar užapvalinto kvadrato formos aksesuarai.

Tikėkime, kad padėjome išsirinkti naujus saulės akinius, kurias galėsite pasipuošti ir kartu mėgautis nuostabiais orais, nes akiniai nuo saulės yra tinkami ir derami nešioti visais metų laikais.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *