Kaip įsigyti rūbus internetu?

Tikrai ne vienam žmogui įdomu, kas per procesas yra tas pirkimas internetu. Laikui bėgant smalsumas nugali ir elektronines parduotuves atranda vis daugiau pirkėjų. Tokiu būdu didele paklausa pradeda pasižymėti ir rūbai internetu. Yra įvairių aspektų, kurie domina ne tik naujus pirkėjus, bet ir „senus vilkus“. Vienas tokių svarbių klausimų – pristatymo būdai.

Kreditorius Palūkanos Didžiausia suma Paraiška
nuo 7% iki 10000,00 EUR
nuo 6,41% iki 10000,00 EUR
nuo 33,06% iki 75,00% iki 4000,00 EUR
nuo 39,19% iki 75,00% iki 3000,00 EUR
iki 75% iki 300,00 EUR
nuo 38,32% iki 75,00% iki 1000,00 EUR
nuo 48,87% iki 73,97% 3000,00 EUR
nuo 16.74% iki 36.37% 5000,00 EUR

Nors rūbai perkami virtualioje erdvėje, iš tiesų pardavėjas juos turi kažkur laikyti. Kai kada parduotuvės sandėlis būna tame pačiame mieste, kur gyvena pirkėjas. Tokiu atveju nuvykstama nurodytu adresu ir pasiimama prekes. Įmanomas ir toks variantas, kad parduotuvės padaliniai įsikūrę keliuose miestuose. Visgi kartais patogiau, kai rūbai internetu nusiperkami pasirenkant kitokį jų gavimo būdą – juk net ir esant tame pačiame mieste ne visada apsimokės vykti į kitą jo galą.

Kitas būdas – prekių atsiėmimas pašte. Šitaip populiaru atsiimti įvairius daiktus. Pašto skyrių Lietuvoje daugybė, tad pasirenkamas toks, kuris yra arčiausiai. Derėtų paminėti, jog kai kuriose parduotuvėse leidžiama nuspręsti, ar už prekes bus atsiskaitoma banko pavedimu, ar sumokama grynaisiais būtent pašte. Jei užsisakytas daiktas nedidelis ir pinigai elektroninei parduotuvei pervedami iš anksto, o paštininkas(-ė) yra geranoriškas, tikėtina, jog rūbą jis (ji) tiesiog atgabens į namus ir lieps pasirašyti. Visgi labiausiai tikėtina, kad teks nukulniuoti iki pašto, kur siuntinį ir pasiimsite.

Tuo metu, kai rūbai internetu perkami ir renkamasi pristatymo būdą, paprastai tarp variantų pakliūva ir kurjerio paslaugos. Tokiu atveju drabužiai pristatomi tiesiai į namus. Viskas vyksta labai paprastai – kurjeris jums paskambina, pasitikslina adresą ir atveža prekę. Belieka pasirašyti ir eiti matuotis naujų apdarų. Deja, šis būdas paprastai kainuoja keliais litais daugiau nei minėtas prieš tai. Be to, kuo didesnis siuntos svoris, tuo didesnė kaina tikėtina.

Pastaruoju metu populiarėja terminalų, paštomatų ir panašiais vardais linksniuojamas būdas. Taip rūbai internetu nuperkami itin pigiai ir greitai, mat paprastai pristatymas nieko nekainuoja ir užtrunka labai nedaug laiko. Tokių paštomatų, siuntų terminalų pamažu daugėja, paprastai juos galima rasti prie prekybos centrų.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *