Internetinių svetainių idėjos

Jeigu sugalvojote susikurti internetinę svetainę jums gali prireikti gerų idėjų kaip paversti jūsų svetainę patraukia lankytojui, kad lankytojas svetainėje nepasimestu, nepasiklystu ir greitai rasti reikiamą informaciją. Kuriant naują interneto svetainę tai gali būti pakankamai didelis iššūkis, reikia peržiūrėti panašios tematikos svetaines, susidaryti bendrą vaizdą kaip jos atrodo, kas juose yra pateikiama. Jeigu manote, kad kitos svetainės pateikia per mažai arba per daug tam tikros informacijos, jūs turėtumėte į tai atsižvelgti.

Kreditorius Palūkanos Didžiausia suma Paraiška
nuo 7% iki 10000,00 EUR
nuo 6,41% iki 10000,00 EUR
nuo 33,06% iki 75,00% iki 4000,00 EUR
nuo 39,19% iki 75,00% iki 3000,00 EUR
iki 75% iki 300,00 EUR
nuo 38,32% iki 75,00% iki 1000,00 EUR
nuo 48,87% iki 73,97% 3000,00 EUR
nuo 16.74% iki 36.37% 5000,00 EUR

Taigi kas šiomis dienomis yra aktualu kuriant interneto svetainės idėja. Visų pirma daugėjantis išmaniųjų telefonų skaičius lemia tai, kad internetines svetaines reikėtų daryti atliepiančias (angl. responsive) įrenginio parametrus. Jeigu jūs naršote po svetainę kompiuteriu, tai ekrane jus rodomas vienoks vaizdas, jei naršote išmaniajame telefone rodomas kitoks vaizdas. Tai leidžia neapsunkinti lankytojų, kurie naršo jūsų svetainę per mažus ekranus.

Sekanti idėja, kuri yra gana populiari, tai nuotraukų pateikimas fone. Jos gali kiekviename puslapyje keistis, pereiti iš vienos į kitą ir panašiai. Jei naudojamos kokybiškos nuotraukos tai suteikia interneto svetainei jaukų ir gražų vaizdą. Ši idėja puikiai tinka įmonei ar žmogui, kuris tarkime gamina baldus, tokiu būdu jis gali pateikti savo sukurtą produkciją ir taip iš karto patraukti lankytojų akį. Todėl galvojant apie idėją internetinių svetainių kūrimas dizaineriui yra iššūkis, tačiau žinodamas jūsų norus jis nesunkiai tai įgyvendins.

Minimalistinė svetainė taip pat gali būti puiki idėja jūsų interneto svetainei. Daugelis dizainerių bei kūrėjų naudoją šią techniką. Pasitelkiant minimalistinį variantą galima taip pat išgauti solidų bei gražų svetainės dizainą, o savo produkcija galima demonstruoti tam skirtoje galerijoje. Prie visų šių paminėtų idėjų žinoma reikėtų nepamiršti ir socialinių tinklų. Į svetainę reikėtų įdėti mygtukus, nuorodas į savo socialinių tinklų puslapius ar profilius.

Dar viena gana populiari idėja šiomis dienomis be kurios dažnai neapsieina internetinių svetainių kūrimas yra slankiosios juostos internetinės svetainės viršuje. Čia galima pateikti daugybę lankytojui naudingos informacijos, jam nereikia naviguoti po visą svetainę, kad rasti reikiamą informaciją. Taip pat tai puiki vieta skelbti akcijas, naujienas ir kitą naudingą informaciją. Slankiosios juostos gali būti panaudotos ir kaip nuotraukų galerija, kurioje galite rodyti savo produkciją ar atliktus darbus. Taigi kaip matote internetinių svetainių idėjos yra skirtingos, tačiau peržiūrėję panašios tematikos svetaines ir pagalvoję ką norėtumėte matyti pas save, susikursite puikią internetinę svetainę.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *