Greitas kreditas: ar viską apie jį žinome?

Greitas kreditas – puikiai žinoma ir jau greičiausiai spėjusi pabosti tema, tačiau kai kalba pasisuka apie pinigus, informacijos niekada nebus per daug. Tad pabandykime dar kartą pakalbėti ir pasitikrinti savo žinias apie šią kredito rūšį.

Kreditorius Palūkanos Didžiausia suma Paraiška
nuo 7% iki 10000,00 EUR
nuo 6,41% iki 10000,00 EUR
nuo 33,06% iki 75,00% iki 4000,00 EUR
nuo 39,19% iki 75,00% iki 3000,00 EUR
iki 75% iki 300,00 EUR
nuo 38,32% iki 75,00% iki 1000,00 EUR
nuo 48,87% iki 73,97% 3000,00 EUR
nuo 16.74% iki 36.37% 5000,00 EUR

Panagrinėkime pačią greitojo kredito sąvoką. Taigi, kodėl jis greitas? Visų pirma, norintys pasiskolinti sutaupys begalę laiko. Jums nereikės keliauti į baką, stovėti automobilių kamštyje, vėliau laukti, kol banko švieslentėje užsidegs jūsų kliento numeriukas, nereikės pildyti krūvos dokumentų, o galiausiai nuėjus tokius kryžiaus kelius išgirsti neigiamo atsakymo. Norint gauti greitąjį kreditą užtenka turėti prieigą prie interneto ir banko sąskaitą. Visų antra, jei jūs atitinkate visus kredito gavėjo reikalavimus, greitas kreditas jūsų banko sąskaita pasieks per keletą minučių. Beje, jai ketinate skolintis dar kartą, jums nereikės vėl iš naujo pateikti savo duomenų, nes greitųjų kreditų sistema juos išsaugo, todėl skolinimasis bus dar greitesnis. Taigi, kodėl šis kreditas greitas kaip ir išsiaiškinome.

Žodis „Kreditas“ dažniausiai mums kelia neigiamas emocijas, nes kai kuriems iš mūsų skolintis atrodo gėdinga, o ir mitas apie milžiniško dydžio palūkanas gąsdina. Tačiau greitieji kreditai  yra tik jūsų pačių reikalas, skolinatės jūs ar ne niekas nežino, o ir kompiuterio monitorius niekada į jus nežvelgs įtariai. Kas liečia palūkanas, kredito tiekėjai nuolatos tarpusavyje konkuruoja, siekdami pritraukti ir išlaikyti kuo daugiau klientų, todėl stengiasi, kad ir kreditų palūkanos nesmaugtų jų klientų.

Beje, klaidinga manyti, kad greitasis kreditas dalinamas laisva ranka visiems norintiems. Tad, jei esate nepilnametis Lietuvos pilietis, gyvenate iš tėvų kišenės arba turite neįvykdytų finansinių įsipareigojimų, tai greitąjį kreditą matysite kaip savo ausis be veidrodžio. Kredito gavėjas privalo būti mokus, kad vėliau nekiltų nemalonių teisinių  problemų nei jam pačiam, nei įmonei, suteikusiai kreditą.

Taigi, greitas kreditas pakankamai lengvas būdas gauti pinigų, tačiau rekomenduojama gerai apsvarstyti ar jums kredito išties reikia. Jei atsakymas teigiamas, tada nepatingėkite ir išanalizuokite įvairių kreditų teikėjų pasiūlymus ir išsirinkite sau priimtiniausią variantą.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *