Geodeziniai matavimai

Geodeziniai matavimai : dažniausiai klientų užduodami klausimai

Kreditorius Palūkanos Didžiausia suma Paraiška
nuo 7% iki 10000,00 EUR
nuo 6,41% iki 10000,00 EUR
nuo 33,06% iki 75,00% iki 4000,00 EUR
nuo 39,19% iki 75,00% iki 3000,00 EUR
iki 75% iki 300,00 EUR
nuo 38,32% iki 75,00% iki 1000,00 EUR
nuo 48,87% iki 73,97% 3000,00 EUR
nuo 16.74% iki 36.37% 5000,00 EUR

Geodeziniai matavimai – tai paslauga, be kurios neišsiversite dalijant, jungiant  sklypus, taip pat keičiant jo paskirtį, ir t.t. Taigi, jei jus domina geodeziniai matavimai, tikėtina, kad kyla įvairių klausimų, susijusių su šios paslaugos teikimu. Atsakymai į dažniausiai užduodamus klausimus tikrai padės jums gauti informacijos, kaip visa tai vyksta, ir galėsite  žinoti, ko galima tikėtis. Taigi, kokie klausimai kyla dažniausiai? Pabandysime į juos atsakyti.

Kiek laiko truks geodeziniai matavimai?

Šis klausimas kyla tikrai neretai, nes paprastai norima žinoti, kada reikėtų kreiptis į paslaugos tiekėjus. Vienareikšmiškai atsakyti būtų gana sudėtinga, nes tai trukmė priklausys nuo konkretaus žemes sklypo bei pasirinktų paslaugos tiekėjų. Geodezininko parengtas planas dar turi būti patvirtinamas įvairių institucijų (planą tvirtina Nacionalinės žemės tarnyba ir Registrų centras). Dažniausiai visa tai trunka apie mėnesį, tačiau tais atvejais, jei sklypas yra gana didelis ir sudėtingas, visa tai gali trukti kur kas ilgiau.

Kokį paslaugos tiekėją vertėtų pasirinkti?

Nors klientus neretai labiausiai domina kaina, tačiau tuo tikrai nereikėtų apsiriboti. Visada svarbu įsitikinti, kad pasirinktas paslaugos tiekėjas yra tikrai patikimas, ir čia jums galės pagelbėti klientų atsiliepimai, kurių galite rasti ne taip ir mažai. Nesusigundykite vien tik labai žemomis kainomis – atliekant geodezinius matavimus visada yra svarbus tikslumas, tad patikėkite šią užduotį profesionalams.

Kokius dokumentus reikės pateikti?

Geodezininkui reikės pateikti žemės sklypo planą, sklypo nuosavybės dokumentus (jei žemės sklype yra statinių, taip pat reikės dokumentų, įrodančių jų nuosavybę) bei savininko asmens tapatybės kopiją.  Kreipdamiesi į specialistus visada pasirūpinkite, kad turėtumėte šiuos reikalingus dokumentus.

Nuo ko priklausys kaina?

Geodeziniai matavimai gali kainuoti labai įvairiai, ir kaina priklauso ne tik nuo pasirinktos geodezinių matavimų paslaugas teikiančios bendrovės, bet taip pat ir nuo to, koks yra sklypo dydis ir sudėtingumas. Jei sklype yra daug objektų, tikėtina, kad geodezinių matavimų kaina bus didesnė. Taip pat kartais galima pastebėti, kad matavimų kaina priklauso ir nuo sezono.

Paslaugos tiekėjų internetinėse svetainėse paprastai galima rasti visą jus dominančią informaciją, susijusią su reikalingų paslaugų teikimu. Tuo atveju, jei kiltų neaiškumų, galėsite susisiekti su paslaugos tiekėjais, atliekančiais geodezinius matavimus ir jie tikrai mielai atsakys į visus iškilusius klausimus. Internetinėje erdvėje visada galite rasti daug naudingos informacijos, tad skirkite šiek tiek laiko jos paieškai.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *