Etiketės

Dvidešimt pirmame amžiuje turime daugybę įvairių produktų, įtaisų, prietaisų ir kitų skirtingų prekių. Jų visame pasaulyje skaičiuojama milijardai. Kiekvieną dieną perkame maisto produktus, atėjus vasarai įsigyjame vėsius rūbus, šlepetes, buičiai tenka pirkti muilą, dantų pastą, šampūną,  skalbimo miltelius, tualetinį popierių ir t.t. Produkcijos yra labai daug, todėl kiekvienas žmogus gali išsirinkti tai ko jam labiausiai reikia ir ne tik. Nuo prekių gausos, visiems raibsta akys. Visos prekės yra skirtingos, todėl jas supainioti sunku. Visgi būna ir panašių produktų, kurie skiriasi dėl gamintojo ar pakuotės. Kiekviena prekė turi savo kainą, už kurią ji parduodama. Taip pat visi produktai turi etiketes. Būtent kaip apie knygą sprendžiame iš viršelio, taip apie prekę daug pasako jos etiketė. Kuo ji informatyvesnė bei patrauklesnė, tuo labiau prekę bus norima nupirkti ir ji išsiskirs iš kitų panašių.

Kreditorius Palūkanos Didžiausia suma Paraiška
nuo 7% iki 10000,00 EUR
nuo 6,41% iki 10000,00 EUR
nuo 33,06% iki 75,00% iki 4000,00 EUR
nuo 39,19% iki 75,00% iki 3000,00 EUR
iki 75% iki 300,00 EUR
nuo 38,32% iki 75,00% iki 1000,00 EUR
nuo 48,87% iki 73,97% 3000,00 EUR
nuo 16.74% iki 36.37% 5000,00 EUR

Gaminamos įvairių formų spalvotos lipnios etiketės iš plėvelės ar popieriaus, kurios gali būti klijuojamos ant įvairių paviršių. Ant etikečių galima atspausdinti bet kokį spaudą, logotipą, produkto aprašymą ar brūkšninį kodą, informaciją, paveikslėlį ir t.t. Taip pat gaminamos higienos normas atitinkančios etiketės maisto pramonei. Šių etikečių gamyboje naudojamos patikrintos medžiagos ir dažai, atitinka griežtus ES reikalavimus bei nekenkia maistui. Jos taip pat atitinka visus maisto pramonės higieninius reikalavimus, yra kokybiškos bei ilgaamžės. Įmonės, gaminančios etiketes, gali pasiūlyti kelis šimtus skirtingų popieriaus ir klijų derinių asortimentą, prisitaiko prie specifinių reikalavimų kaip įvairios formos, dydžiai ar spalvingumas. Etiketės gali būti ne tik klijuojamas, tačiau taip pat ir įliejamos, svarstyklinės, dvisluoksnės atplėšiamos.

Gaminamos ir etiketės kvepalams. Turbūt kiekvienas savo kosmetinėje turi buteliuką kvepalų. Mažai kuris iš mūsų į darbą ar tiesiog į gatvę eina nepasikvėpinęs. Kuomet žmogus skaniai kvepia, jis pats jaučiasi labiau užtikrintas savimi, taip pat patraukia kitų dėmesį. Kvepalų kaip ir daugelio kitų produktų gaminama labai daug ir įvairių. Visgi kaip išsirinkti tai, kas geriausia tinka kiekvienam asmeniškai. Žinoma, didelį bei svarbų vaidmenį vaidina etiketės su pavadinimais. Daugelis sutiks jog tokie garsūs vardai kaip Hugo Boss, Chanel ar Versace nekelia daug klausimų ir daugelis perka tiesiog dėl garsaus vardo. Kvepalų parduotuvių įsikūrusi ne viena. Vis populiarėja prekyba bei pirkimas internetu. Tai itin patogus apsipirkimo būdas, kuris nereikalauja laiko snaudų, sutaupo lėšų bei leidžia apsipirkti niekur neinat iš namų. Kvepalai visuomet buvo viena iš perkamiausių prekių.

One comment

 1. Laba diena,

  Kuriame naują produktą, kuris bus stiklinėje taroje ir turės nedaug vietos etiketei.
  Taigi mus labai domina Jūsų gaminamos dvisluoksnės atplėšiamos etiketės.

  Ar galite pagal išmatavimus preliminariai įvardinti, kokia yra tokių etikečių kaina?

  Sakykime kiekis visų po 5000vnt.
  Etikečių dydžiai:

  1) Stačiakampis – 70 x 45
  2) Stačiakampis – 50 x 35
  3) Apvalus – 50 mm
  4) Apvalus – 40 mm

  Lauksiu atsakymo!

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *