Elektroninės cigaretės – ar šios cigaretės kenkia mūsų organizmui?

Elektroninės cigaretės reklamose yra vaizduojamos, kaip itin nekaltas produktas, kuris visiškai nekenkia mūsų organizmui. Būtent šiandieną šią tezę panagrinėsiu ir pasistengsiu paaiškinti patį procesą skaitytojams, atlikti išvadą. Tikiuosi, jog straipsnis jums bus įdomus ir įgausite pakankamai naudingos medžiagos.

Taigi, visų pirma pradėkime nuo to, jog elektroninės cigaretės, iš esmės, yra ko ne visiškai priešingas, arba kitaip sakant kitoks, produktas tabako cigaretėms. Iš esmės, panašūs jie tik šiais „aspektais“ – rūkymo procesu bei vizualinė išvaizda. Tiesa, būtų galima paminėti, jog ir kainos šių produktų yra ko ne identiškos, tik visa esmė yra tame, jog tabako cigaretės po kelių dūmų yra išmetamos, o elektroninės – ne.

Taigi, kodėl gi yra teigiama, kad šios elektroninės cigaretės visai nekenkia mūsų organizmui ir koks procesas yra viešinamas? Iš tiesų, iš karto užbėgsiu įvykiams už akių, paminėdamas, jog iš tikrųjų elektroninės cigaretės visiškai nekenkia mūsų organizmui. To priežastis yra ta, jog elektroninių cigarečių veikimo varikliukas yra ne tabakas, o specialūs skysčiai, kuriose visiškai nėra nikotino. Kad ir kaip ten bebūtų, išskirtiniais atvejais, tiesa, elektroninės cigaretės gali kenkti – tiesiog specifinių užsakymų dėka, retkarčiais yra sukuriami skysčiai su nikotinu ir paleidžiami į prekybą – visgi, visuomet, prieš perkant, galima pasiskaityti etiketes ir išsiaiškinti, kokių medžiagų esą. Taigi, viso rūkymo esmė, arba kitaip sakant varikliukas, yra tas, jog mes išpučiame vandens garus, kurie, kaip žinote, yra visiškai nekenksmingi.

Iš tiesų, šis metodas atrodo itin patrauklus ir, tarytum, priimtinas kiekvienam. Kad ir kaip ten bebūtų, vis tiek daugelis mano, jog elektroninės cigaretės – labiau žaidimas, pastovus rūkymas. Tai suprasti nėra sunku, kadangi, kaip rūkymo lazdelės yra gaminamos visiškai be nikotino, tad rūkymo procesas visai nenumalšina noro ir tiesiog „neatsirūkoma“. Būtų galima paminėti ir tai, jog skysčiai, kurie yra pilami į cigaretes, pakankamai greitai išsiekvoja – tai yra dar viena priežastis, dėl kurios žmonės tiesiog vengia naudoti šią tabako rūšį.

Viską apibendrinus, būtų galima teigti, jog elektroninės cigaretės vis tiek turėtų išlikti populiarios, kad ir kaip ten bebūtų, tikriausiai, jog tik jaunuolių tarpe.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *