Elektrinių ir elektrinių kampinių židinių privalumai

Be to, kad išvengiama kūrenimo, malkų paruošimo ir kitų tradicinių židinių kūrenimo aspektų, elektrinis zidinis turi begales kitų privalumų. Norint namuose turėti elektrinius židinius, nereikia įsirengti kaminų ir dūmtraukių. Jei jie jau yra nuo seniau, tuomet įprastieji židiniai įrengiami greičiau, tačiau jei reikia kirsti sienas, atsiranda gausybė papildomų išlaidų, susijusių su židinio įrengimu, įsigijimu, pastatymu.

Kreditorius Palūkanos Didžiausia suma Paraiška
nuo 7% iki 10000,00 EUR
nuo 6,41% iki 10000,00 EUR
nuo 33,06% iki 75,00% iki 4000,00 EUR
nuo 39,19% iki 75,00% iki 3000,00 EUR
iki 75% iki 300,00 EUR
nuo 38,32% iki 75,00% iki 1000,00 EUR
nuo 48,87% iki 73,97% 3000,00 EUR
nuo 16.74% iki 36.37% 5000,00 EUR

Įsirengus elektrinius židinius, nebe toks svarbus tampa saugumo aspektas: elektriniai židiniai skleidžia mažiau kaitros, taigi priėję arti prie jų nenusidegins nei maži vaikai, nei gyvūnai.

Įprastus malkinius židinius reikia nuolatos įkrauti malkomis, antraip jie užgęsta ir nebešildo, greitai atšąla. Norint to išvengti, galima rasti alternatyvų, pavyzdžiui, rinktis muilo akmens koklius, kurie šilumą išlaiko net iki kelių parų, tačiau jų kaina – labai didelė. Tuo tarpu su elektriniais židiniais viskas kiek kitaip, nes jie šildo nuolat ir patalpos nespėja įšalti. Elektrinius židinius rusenti galima palikti išvykus į darbą ar kelionę. Šiuo aspektu jie lenkia tradicinius židinius.

Dar sugrįžtant prie saugumo aspekto, elektriniai židiniai nekelia pavojaus sveikatai, nes neišskiria smalkių, dūmų ir kitų medžiagų, kurios sukelia sunkius apsinuodijimus. Įrengiant elektrinius židinius, nereikalingi dūmų davikliai, dūmų signalizacijos ir kita speciali įranga.

Elektriniai kampiniai židiniai, kaip jau galima suprasti iš paties žodžių junginio, yra montuojami patalpos kampe, dėl to plotas išnaudojamas kur kas racionaliau ir produktyviau. Daugelį ypač žavi galimybė tokius elektrinius židinius įsirengti nedidelės kvadratūros butuose. Kai buto pagrindinės sienos apstatomos baldais, jame surasti vietos židiniu praktiškai nėra šansų, tad belieka rinktis naudingąjį plotą padedantį taupyti kampe montuojamą židinį.

Kampiniai židiniai pasižymi ir dar viena savybe, labai patiksiančia norintiems turėti daugiau vietos įvairiems daiktams, smulkmenoms susidėti: ant židinio viršaus statomi televizoriai, interjero papuošimo detalės, nuotraukos, gėlių vazos ir kita. Kampinių židinių kainos – analogiškos, kaip ir įprastų el. židinių: pigiausias variantas gali kainuoti nuo 500 litų, tuo tarpu ypač prabangūs stikliniai židiniai su tikroviška liepsna gali atsieiti net apie 10 tūkst. Lt.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *