Echolotas Deeper smart fishfinder – naujasis geriausias žvejų draugas

Žvejai, norėdami sugauti savo auksinę žuvelę, nuolat domisi įvairiomis žvejų reikmenų parduotuvėse pardavinėjamomis naujovėmis. Viena jų – tai sparčiai populiarėjantis echolotas Deeper smart fishfinder. Tai išmanusis žvejybos pagalbininkas, naudojamas su planšetiniais kompiuteriais, mobiliaisiais išmaniaisiais telefonais ar kitais analogiškais prietaisais.

Kreditorius Palūkanos Didžiausia suma Paraiška
nuo 7% iki 10000,00 EUR
nuo 6,41% iki 10000,00 EUR
nuo 33,06% iki 75,00% iki 4000,00 EUR
nuo 39,19% iki 75,00% iki 3000,00 EUR
iki 75% iki 300,00 EUR
nuo 38,32% iki 75,00% iki 1000,00 EUR
nuo 48,87% iki 73,97% 3000,00 EUR
nuo 16.74% iki 36.37% 5000,00 EUR

Ką turėtų žinoti kiekvienas, norintis įsigyti echolotą – tai kad reikia turėti ANDROID operacines sistemas. Išmanusis žvejybos įrankis veikia įvairiame gylyje – vos nuo 0,5 metro iki net 40 metrų gylio gelmėse. Visa informacija perduodama Bluetooth ryšiu. Įsigijus išmanųjį echolotą, galite sužinoti, koks dugno reljefas toje vietovėje, kurioje žvejojate. Taip pat galima gauti informacijos apie žuvis, įvairius kliuvinius, prietaisas pamatuoja vandens temperatūrą ir kitus aktualius žvejams parametrus.

Keliaujant žvejoti, nesinori apsikrauti įvairių tipų prietaisais, taigi echolotas Deeper smart fishfinder sukurtas taip, kad atstotų net kelis ar keliolika iš jų. Didžiausias šio echoloto privalumas – kad jis pasiekia tokias gelmes, kurių pasiekti negali įprastieji echolotai. Universalus ir jo panaudojimas – esant krante, plaukiant valtimi, plaustu, kanoja ar net baidarėmis. Informaciją prietaisas perduoda dideliu atstumu, taigi pastarasis kriterijus nėra kliuvinys.

Dar vienas didelis privalumas – kad šis echolotas veikia bet kokios temperatūros vandenyje, tad juo naudojantis galima žvejoti ir Lietuvos, ir užsienio vandens telkiniuose tiek karštą vasarą, tiek ir žiemą, pavyzdžiui, užsiimant poledine žūkle. Dar vienas didelis privalumas žvejams – kad prietaisas automatiškai įsijungia ir išsijungia: baterijos taupymo režimas žvejojant tampa itin aktualus. Beje, bateriją galima pakrauti ir įprastai, jungiant į elektros tinklą, ir naudojant mikro USB laidą. Prietaisas yra nedidukas, vos 6,5 centimetrų skersmens, taigi puikiai įsitenka žvejo reikmenų dėželėje.

Echolotas Deeper smart fishfinder ypatingas ir tuo, kad turi specialią programėlę, kuri leis susipažinti su orų prognoze, parodys, kokios tuo metu mėnulio fazės, parodys ir kalendorių bei kita. Taip pat su prietaisu yra galimybė žuvį nufotografuoti. Nuotraukas su žvejybos laimikiais iš karto bus galima sudėti socialiniuose tinkluose – juk žvejai taip mėgsta pasigirti sėkminga žūkle. Prietaisui suteikiama net 2 metų garantija, taigi priežasčių jį įsigyti – visa galybė.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *