Dovanos vaikams – ką rinktis ir kuo nustebinti mažuosius

Nors šiandien dar gyvename vasariškomis nuotaikomis, nespėsime nė apsidairyti kai ateis ruduo, oras ims vėsti ir prekybos centruose pasigirs kalėdinės melodijos. Taip taip, didžiosios metų šventės ateis greičiau nei to tikimės ir kaip ir kiekvienais metais, jos mus užklups visiškai nepasiruošusius. Dovanų rinkimas be jokios abejonės yra sudėtingas procesas, na o tada, kai kalbame apie mažuosius, viskas tampa dar sudėtingiau. Pripažinkime, jog šiais laikais nustebinti vaikus yra beprotiškai sudėtinga. Tiek tėvai, tiek kiti artimieji juos nuolatos lepina brangiausiomis dovanomis, tad likusiems belieka gūžčioti pečiais ir klausti pastarųjų, ką mažiesiems padovanoti šiais metais. Pažįstama situacija? Galite būti tikri, jog joje atsidūrėte ne jūs vieni. Jei svarstote, kokia dovana būtų išties įdomi, naudinga (lavinanti) ir nenuvarytų jūsų į bankrotą, mes turime pasiūlymą. Tai stalo žaidimai, kuriems neatsispirs nė vienas vaikas! Nors vyrauja nuomonė, jog šiuolaikiniams vaikams įdomios tik technologijos, nustebtumėte sužinoję, kiek daug gerų atsiliepimų sulaukia būtent mūsų minėtas pasirinkimas. Tam, jog jums būtų lengviau apsispręsti, aptarsime pagrindinius stalo žaidimų privalumus ir išsiaiškinsime, kodėl tai geriausia dovana vaikui.

Kreditorius Palūkanos Didžiausia suma Paraiška
nuo 7% iki 10000,00 EUR
nuo 6,41% iki 10000,00 EUR
nuo 33,06% iki 75,00% iki 4000,00 EUR
nuo 39,19% iki 75,00% iki 3000,00 EUR
iki 75% iki 300,00 EUR
nuo 38,32% iki 75,00% iki 1000,00 EUR
nuo 48,87% iki 73,97% 3000,00 EUR
nuo 16.74% iki 36.37% 5000,00 EUR

Pradėkime nuo to, jog tai lavinantis žaidimas. Kad ir kaip bebūtų, pirkdami vaikui žaislą norime, jog tai būtų ne tik laiko praleidimas, bet ir procesas, kurio metu būtų galima išmokti ko nors naujo. Būtent stalo žaidimas yra nepamainomas pasirinkimas, kuris leidžia išmokti įveikti įvairias logines užduotis, dirbti komandoje ir t.t. Kitas labai svarbus privalumas, kurio negalima pamiršti – tai veikla, kuri nesinaudoja jokiomis informacinėmis technologijomis. Pripažinkime, jog šiais laikais vaikai išties daug laiko praleidžia spoksodami į telefonus ir kompiuterius, tad smagu žinoti, jog bent kartais galima vaikui leisti pramogauti ir nesirūpinti dėl jo regos ar panašių dalykų. Jei manote, jog jūsų ar draugų atžala nemėgsta stalo žaidimų, dėlionės yra ne ką prastesnis pasirinkimas. Tai procesas, skatinantis mąstymą, kantrybę, kruopštumą ir panašias savybes, kurios vaikui išties reikalingos. Taigi, jei jums reikia dovanos vaikui – jau žinote ką rinktis.

Nepamirškime ir to, jog galima rinktis iš gausybės skirtingų stalo žaidimų, kurie tinka įvairaus amžiaus vaikų grupėms. Jei gali būti skirti žaisti dviems ar komandose, tad jūsų vaikas visada turės pasirinkimą, kaip smagiai praleisti laiką be telefono ar kompiuterio pagalbos. Nepamirškime ir to, jog ši dovana nebus tokia didelė finansinė investicija, jog jums reikėtų atsisakyti pusės savo atlyginimo, kas pasitaiko labai dažnai. Jei jaučiate, jog jūsų vaikas dar nemoka užsiimti jam įdomia veikla ir savarankiškai leisti laiką, būtent tokie žaidimai yra tinkamiausias būdas viso to išmokti. Galite būti tikri, jog tokia dovana džiaugsis ir vaikas ir jo tėvai, na o jūs gausite tik gausybę padėkų ir geriausių emocijų!

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *