Didžiausi mitai apie automobilių nuomą

Automobilių nuoma Vilniuje tampa vis populiaresnė, transporto priemonės nuomojamos tiek trumpam, tiek ilgam laikui, kuris gali užtrukti ir pusmetį ar net metus. Visgi nuo naudojimosi paslauga kartais atbaido nežinojimas apie paslaugos teikiamus privalumus bei, žinoma, visuomenėje susiformavę mitai. Didžiausi iš jų susiję su nuomos kaina ir atsakomybe vairuojant išnuomotą automobilį. Šias dvi temas ir pabandysime aptarti straipsnyje.

Kreditorius Palūkanos Didžiausia suma Paraiška
nuo 7% iki 10000,00 EUR
nuo 6,41% iki 10000,00 EUR
nuo 33,06% iki 75,00% iki 4000,00 EUR
nuo 39,19% iki 75,00% iki 3000,00 EUR
iki 75% iki 300,00 EUR
nuo 38,32% iki 75,00% iki 1000,00 EUR
nuo 48,87% iki 73,97% 3000,00 EUR
nuo 16.74% iki 36.37% 5000,00 EUR

Dažnai manoma, jog nuomotis automobilį labai brangu. Tačiau iš tikro kaina yra protinga ir neploninanti piniginės. Vidutinė automobilio nuomos kaina parai nuo 70 Lt priklausomai nuo automobilio bei susitarimo dėl kuro, t.y. dažniausiai reikia pripildyti kuro baką (paimamas automobilis su pilnu kuro baku ir gražinamas su pilnu). Jei lygintume su panašia alternatyva – už 70Lt vos porą kart pervažiuosite skersai Vilnių(jeigu pervažiuosite). Nuomojamas automobilis, priešingai nei nutriušęs taksi ir prisirūkęs taksi vairuotojas, garantuoja komfortą ir pasirinkimo laisvę – galite važiuoti kur jums reikia ir kada reikia. Beje, nuomojantis automobilį nereikia galvoti apie tokias „smulkmenas“ kaip automobilio ratų keitimas, tepalų keitimas, techninė apžiūra ir pan.

Kitas mitas yra susijęs su atsakomybe vairuoti svetimą automobilį yra baimė: „o jei kas atsitiks?“. Tačiau to bijoti nereikia – automobiliai yra nauji(paprastai apie 2 metų senumo, t.y. apie 2011-2012 metų laidos), techniškai tvarkingi, tad tikimybė, jog jie netikėtai sustos kelyje yra itin maža. Visgi jei taip atsitiks, nebėda – automobiliai yra drausti, tad jiems suteikiama skubi techninė pagalba kelyje. Draudimas galioja ir eismo įvykio metu, tad niekuo rūpintis nereikia. Jei automobilis netikėtai sugenda ar dėl kitų priežasčių nebegalite juo tęsti kelionės, automobilis pakeičiamas į kitą tokios pat kategorijos automobilį.

Automobilių nuoma Vilnius parankus ir tuo, jog jei planuojate nuomotis automobilį vykti į šventę ar mikroautobusiuką didesnei kompanijai, tuomet verta pagalvoti apie automobilio su vairuotoju nuoma. Niekuo nereikia rūpintis, tik atsisėsti ir mėgautis kelionę. Tai labai patogu vykstant į šventę ir žinant jog ten greičiausiai išlenksite taurelę kitą. Automobilis su vairuotoju apsaugos jus nuo vairavimo girtam ir to pasekoje kylančių problemų.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *