Delninukės, bateliai ir kiti moteriški aksesuarai, kurie jus pavers tikra dama

Moteris išties stulbinantis gamtos sutvėrimas, duok jai kelias valandas ir iš kuklios namų šeimininkės ji gali virsti fatališka asmenybe. Ir tam visai nereikia prabangių, tūkstančius kainuojančių, garsių dizainerių drabužių ar aksesuarų, kuriais pasipuošusios kulniuoja aukštosios mados modeliai. Norinčioms sukurti prabangų ir rafinuotą įvaizdį prireiks tokių smulkmenų kaip delninukės, aukštakulnių ir pasitikėjimo savimi, tačiau apie viską nuo pradžių.

Kreditorius Palūkanos Didžiausia suma Paraiška
nuo 7% iki 10000,00 EUR
nuo 6,41% iki 10000,00 EUR
nuo 33,06% iki 75,00% iki 4000,00 EUR
nuo 39,19% iki 75,00% iki 3000,00 EUR
iki 75% iki 300,00 EUR
nuo 38,32% iki 75,00% iki 1000,00 EUR
nuo 48,87% iki 73,97% 3000,00 EUR
nuo 16.74% iki 36.37% 5000,00 EUR

 Suknelė, kuri papuoš kiekvieną moterį

Mada nuolatos sukasi ratu, kas buvo sena ir nebemadinga, vėl žengia į populiarumo viršūnę, o šių dienų topai lieka užmarštyje, tačiau yra keletas dalykų, kurių net nuolatos besikeičiančios dizainerių nuotaikos negali „numarinti“. Geriausias to pavyzdys – maža, juoda Coco Chalnel suknelė. Ši dizainerė atsisakė moteris varžančių korsetų ir pigių blizgučių, kurie dailiosios lyties atstoves paversdavo spindinčiomis Kalėdų eglutėmis. Tai paprastas, bet labai elegantiškas apdaras, kuris kiekvienai suteikia rafinuotos paslapties. Todėl, jei norite atrodyti tikra dama ir nesulaukti mados „žinovų“ kritikos, rinkitės vienspalvius arba mažais raštais dekoruotus rūbus. Juoda, sodriai mėlyna, pilka ir smėlinė spalvos yra universalios ir be išimties idealiai tinka skirtingo odos gymio ar plaukų spalvos moterims.

Delninukės ir aksesuarai įkvėps jūsų suknelei gyvybės

 Aksesuarai gali sukurti tikrus stebuklus, tačiau nederėtų su jais persistengti. Jei jums patinka masyvūs papuošalai, rinkitės tik du mėgstamiausius, pavyzdžiui, auskarai ir apyrankė arba kaklo papuošalas ir masyvus žiedas. Tuo tarpu, jei pirmenybę teikiate smulkiems aksesuaras, galite užsidėti visko po truputį, tačiau svarbu, kad viskas tarpusavyje derėtų. Tiesa, pigi bižuterija nesukurs tobulo įvaizdžio, todėl geriau jau mažiau, bet kokybiško ir prabangaus. Delninukė taip pat privaloma, prabangiausiai atrodo maža odinė delninukė, tačiau galite ją derinti ir prie rūbų, svarbiausia išlaikyti aprangos vientisumą ir žiūrėti, kad ši maža rankinė į visą ansamblį neįneštų kičo.

Paskutinis stiliaus potėpis – bateliai

Apie aukštakulnius galima pasakyti du dalykus. Visų pirma, jie labai gražiai išryškina moters kojas ir suteikia joms gracingumo. Visų antra, jie baisiai nepatogūs. Todėl rinkitės tik su tokios aukščio pakulne, su kuria jausitės patogiai ir galėsite laisvai judėti, nebijodamos pargriūti. Vyrauja nuomonė, kad kuo aukštesnis kulnas, tuo moteris atrodo seksualiau. Nesąmonė! Ne batelių kulne grudi jūsų moteriškumas, o pasitikėjime savimi. Beje, atminkite, kad praėjo tai laikai, kai buvo madinga avalynės spalvą derinti prie rankinės, šiandien ją reikia derinti prie visos aprangos.

Štai ir viskas, tai paprastos taisyklės, kurios jums padės visada atrodyti žaviai ir moteriškai. Delninukės, vakariniai bateliai, suknutė ir galite drąsiai keliauti ir į pasimatymą, ir į kokteilių vakarėlį.  Mados „policija“ jūsų tikrai nesustabdys. Sėkmės!

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *