Dantų protezai

Nei vienas iš mūsų nepaneigs teiginio, jog gražus ir sveikas nori būti kiekvienas. Kiti gali tam prieštarauti, tačiau kas nenori tokiu būti? Graži išvaizda žmogui yra labai svarbi, Visų pirma, tai garantuoja gerą jausmą pačiam žmogui. Kuomet jautiesi gražus, sveikas, tuomet ir nuotaika pakili ir atrodo sekasi viskas geriau nei įprastai. Būdami gražūs ir patrauklūs, visuomet atkreipsime kitų žmonių dėmesį, o tai ypač aktualu, kuomet ieškoma antrosios pusės, – juk visų pirma svarbiausia išorė, tik tuomet vertinamas vidinis grožis. Taip pat dažnai išvaizda labai svarbi ieškant naujo darbo. Daugelis darbdavių nori turėti žvalius, žavius darbuotojus. Viskas paprasta, – juk būtent jie reprezentuoja įmonės veidą, vardą ir kitus interesus. Kaip matyti, grožis, sveikata ir gera išvaizda yra raktas į daugelį dalykų. Viena iš daugelio detalių, kuri svarbi išvaizdoje, tai šypsena. Niekas nepaneigs, jog šypsena, tai raktas į kitų širdį, gerą nuotaiką, optimistišką nusiteikimą ir t.t. Šiais laikais yra daug įvairių priemonių, kurios leidžia turėti nepriekaištingą šypseną, kaip burnos higiena, dantų protezai, burnos skalavimo skysčiai ir daugelis kitų.

Kreditorius Palūkanos Didžiausia suma Paraiška
nuo 7% iki 10000,00 EUR
nuo 6,41% iki 10000,00 EUR
nuo 33,06% iki 75,00% iki 4000,00 EUR
nuo 39,19% iki 75,00% iki 3000,00 EUR
iki 75% iki 300,00 EUR
nuo 38,32% iki 75,00% iki 1000,00 EUR
nuo 48,87% iki 73,97% 3000,00 EUR
nuo 16.74% iki 36.37% 5000,00 EUR

Yra įvairių burnos ertmės ligų kaip kariesas, aplink dantis esančių audinių ligos arba įvairios dantų traumos ar netaisyklinga dantų padėtis ir t.t. Šie veiksniai stipriai pažeidžia dantis bei dantenas ir iš jūsų „atima“ šypseną, gerą jausmą. Tokiais atvejais dažnai nebeužtenka įprastinio plombavimo ir kitų įprastų procedūrų, todėl tenka dantis protezuoti. Kuomet prarandami dantys, tai pradeda įtakoti mitybos įpročius, kurie gali kisti. Be to, likusieji dantys gauna didesnį apkrovimą negu yra pratę, todėl tai kenkia ir žandikauliui. Su laiku, žandikaulis gali išnirti, pradėti jį skaudėti. Dantų protezai padeda išvengti visų minėtų blogybių. Jų dėka atkuriama įprastinė kramtymo funkcija, natūrali dantų išvaizda, žandikaulis bei sąnarys apsaugomi nuo įvairių pažeidimų.

Atlikus dantų protezavimą, jų priežiūra lygiai taip pat būtina kaip ir natūralių dantų. Reikia juos valyti, kad nesikauptų apnašos ir imtis kitų reikiamų veiksmų jų priežiūrai. Dantų protezams yra skirtos specialios priežiūros priemonės, kurias įsigyti yra paprasta. Jų galima rasti vaistinėse, internetinėse parduotuvėse ir t.t. Prižiūrėti dantis yra privaloma, nes priešingai, tai gali brangiai kainuoti ir gailėtis bus po laiko. Negailėkime laiko sau, savo sveikatai ir visada būkime gražūs bei sveiki. Tai raktas į gerą nuotaiką ir dar daugiau.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *