Dalykai kuriuos pravartu žinoti prieš kreipiantis dėl paskolos

Išgirdus žodį paskolos –  daugumai žmonių kyla dviprasmiškos asociacijos. Vis dėlto, jei naudojantis paskolomis yra elgiamasi tinkamai, tuomet paskolos ėmimas gali atnešti jums netgi labai didelės naudos. Vis dėlto, ką reiškia elgtis tinkamai bei ką reikėtų daryti, kad paskolos ėmimas ne tik, kad nepadarytų jums žalos, tačiau ir atneštų naudos? Šiame straipsnyje pateiksime keletą patarimų, kurie padės naudojantis paskolomis elgtis tinkamai.

Kreditorius Palūkanos Didžiausia suma Paraiška
nuo 7% iki 10000,00 EUR
nuo 6,41% iki 10000,00 EUR
nuo 33,06% iki 75,00% iki 4000,00 EUR
nuo 39,19% iki 75,00% iki 3000,00 EUR
iki 75% iki 300,00 EUR
nuo 38,32% iki 75,00% iki 1000,00 EUR
nuo 48,87% iki 73,97% 3000,00 EUR
nuo 16.74% iki 36.37% 5000,00 EUR

Nuspręskite ką darysite su kiekvienu gautu litu
Paskola nėra piniginė dovana jums – ją turėsite gražinti, tad imdami paskolą privalote apgalvoti ką darysite su kiekvienu gautu litu, kad galėtumėte paskolą išnaudoti tinkamai. Tik tuo atveju galėsite siekti naudos bei paskolos ėmimo atsipirkimo. Tačiau, jei paskolomis naudositės neapgalvotai, ne tik, kad nesulauksite naudos, tačiau galite įklimpti ir į nemažą skolų liūną. Neveltui Lietuvos Bankas bei kitos finansų rinką prižiūrinčios institucijos taip akylai stebi visus didžiuosius kreditorius ir stengiasi skolinimasi padaryti mažiau prieinamą. Nemaža dalis žmonių į skolas įklimpsta dėl greitųjų kreditų, o vėliau vėl bando padengti pirmąsias, imant papildomus kreditus.

Nepamirškite ir palūkanų
Imdami paskola turite nepamiršti ne tik, jog ją reikės gražinti, tačiau ir fakto, jog pasiimtą sumą reikės gražinti prie jos pridėjus ir palūkanas. Būtent dėl šios priežasties, tiesiog privalote apgalvoti, ar paskolos ėmimas jums tikrai atsipirks, nes kitu atveju, imdami paskolą greičiausiai tik prarasite vienokią ar kitokią sumą turimų lėšų.

Garantuokite sau finansinę atramą nesėkmės metu
Nors imant paskolą jūsų investicijų planas ir gali atrodyti tikrai geras, tačiau tiesą sakant, pakankamai neretai pasitaiko įvairiausių nesėkmių, kurios priverčia žmonės įklimpti į skolas. Vis dėlto, jei norite išvengti tokios nemalonios situacijos – privalote iš anksto garantuoti sau finansinę atramą nesėkmės metu. Tai gali būti jūsų draugas, giminaitis, bendradarbis, ar tiesiog bet koks žmogus, kuris galėtų jums padėti finansiškai ištikus problemoms. Paskolas teikiantys bankai dažniausiai prašo už jus laiduojančių žmonių sutikimo, tad garantuoti sau finansinę atramą vienaip ar kitaip privalėsite. Vis dėlto, yra ir tokių bankų, kurie šito dalyko neprašo, tad turite tuo pasirūpinti patys, nes tik garantuota finansinė parama nesėkmingos paskolos ėmimo baigties atveju leis jums išvengti bet kokių didesnių nesklandumų gražinant paskolą.

Viską sudėjus, paskolų ėmimas yra mąstymo reikalaujantis procesas. Galbūt būtent dėl to, pakankamai nemažai žmonių ir nukenčia nuo paskolų ėmimo, kadangi viską apgalvoti iš anksto daugelis pamiršta. Vis dėlto, taip daryti tikrai neverta, kadangi mažiausias neapgalvotas žingsnis ir jūs galite įklimpti į skolas. Žymiai geriau bus tuo atveju, jei kiekvieną paskolos ėmimo smulkmeną apgalvosite iš anksto – tik tuomet galėsite drąsiai elgtis su turimais pinigais, tačiau netgi ištikus nesėkmei turėsite tvirtą užnugarį, kuris neleis jums patirti didesnių nemalonumų.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *