Daiktų draudimas – ar reikalingas toks pasirinkimas?

Nė vienas technikos įrenginys nėra amžinas, tad susidurti su gedimais yra visiškai natūralu. Nepaisant to, perkate naujus ar dėvėtus daiktus, jų gedimai gali apsirodyti visai nelauktai, na o jei garantinis laikotarpis, kuris buvo suteiktas pirkimo metu jau pasibaigė, gali būti, jog teks paploninti pinigines. Visgi, kalbant apie namų apyvokos daiktus, galima drąsiai teigti, jog juos apsaugoti yra kitas, labai paprastas būdas. Tai namuose esančių daiktų draudimas, kurį jums gali pasiūlyti pasirinkta draudimo bendrovė. Reikia pripažinti, jog iš esmės draudimai mūsų šalyje turi ne itin gerą reputaciją, mat vartotojams tenka susidurti su ne pačiomis maloniausiomis situacijomis. Visgi, kad ir kaip bebūtų, nėra kito pasirinkimo, kuris jus apsaugotų nuo investicijų į remonto darbus. Taigi, jei baiminatės, jog jus nelauktai užklups skalbyklės ar net kompiuteriu remontas, kuris pareikalaus daugiau nei norėtumėte išleisti,- rinkitės draudimo pasiūlymą, kuris jus nuo to apsaugos.

Kreditorius Palūkanos Didžiausia suma Paraiška
nuo 7% iki 10000,00 EUR
nuo 6,41% iki 10000,00 EUR
nuo 33,06% iki 75,00% iki 4000,00 EUR
nuo 39,19% iki 75,00% iki 3000,00 EUR
iki 75% iki 300,00 EUR
nuo 38,32% iki 75,00% iki 1000,00 EUR
nuo 48,87% iki 73,97% 3000,00 EUR
nuo 16.74% iki 36.37% 5000,00 EUR

Žinoma, galbūt nešiojamų kompiuterių remontas Vilniuje ir nėra pats brangiausias dalykas, su kuriuo gali tekti susidurti. Jei vaikas sudaužytų namuose esantį plokščiaekranį televizorių, jo remontas ar net keitimas nauju būtų tai, kas gerokai kirstų per šeimos biudžetą, tiesa? Na o nuo tokių situacijų nesame apsaugotas nė vienas. Būtent dėl šios priežasties daiktų raudimas sparčiai populiarėja, mat gali pasiūlyti vartotojui garantiją, jog jo turtas bus saugus ir esant reikalui netgi pakeistas nauju. Pripažinkime, jog toks žinojimas leidžia atsipalaiduoti ir pamiršti faktą, jog turime saugoti kiekvieną daiktą namuose.

Kalbant apie tai, kaip vyksta draudiminiai įvykiai, galime pasidalinti svarbiausia informacija. Visų pirma, jei sugadintas daiktas turi garantinius dokumentus – visada galite kreiptis ten, kur jį pirkote. Jei ne – draudimo žalų ekspertai yra tie žmonės, kurie užregistruos įvykį. Tam pakanka jūsų skambučio ir situacijos nupasakojimo. Jei daiktas lengvai transportuojamas, greičiausiai gali tekti jį nuvežti į nustatytą vietą patikrinimui, na o priešingu atveju žalų ekspertai atvyksta į namus. Jie nustato kokie pažeidimai, gedimai bei supildo visą reikiamą informaciją. Kartais galima daiktą nuvežti į bet kurį servisą, kuris gali pateikti pažymą draudimui. Tokiu atveju jums tereikia susirasti meistrus ir paklausti ar jie gali išrašyti tokį dokumentą. Jei taip – galite kreiptis į juos. Gavę žalos įvertinimą, draudimo ekspertai jums pateiks kompensuojamą sumos dydį. Jis gali būti remontui arba naujo daikto įsigijimui, priklausomai nuo to, kokia buvo padaryta žala. Jūs pasiūlymą įvertinate ir pasirenkate – sutinkate su pasiūlymu ar ne. Viskas paprasta greita ir tikrai patogu.

Taigi, jei norite gyventi ramiai, pamiršti nenumatytas išlaidas ir tiesiog mėgautis kiekviena akimirka, galbūt pats metas pasirūpinti tokio tipo draudimu, kuris jums leis lengviau atsikvėpti ir pamiršti visas išlaidas.

 

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *