Baldai naujam būstui

Baldai – itin didelė investicija į Jūsų būsto interjerą. Gal dėl to jiems dažniausiai nepakanka pinigų. Tačiau yra keletas išeičių. Viena jų – išmintingai ir kūrybingai išnaudoti senus baldus. Žinoma, Jums bus reikalingos perkraustymo paslaugos Vilniuje ar bet kuriame kitame mieste, tačiau tai ekonomiškesnis ir praktiškesnis būdas transportuoti savo baldus į naująjį būstą, nei naudojant savo ar draugų transporto priemones: darbą atlieka profesionalai su ilgamete patirtimi ir specialiomis transporto priemonėmis, todėl suteikiamos itin greitos ir kokybiškos paslaugos.

Kreditorius Palūkanos Didžiausia suma Paraiška
nuo 7% iki 10000,00 EUR
nuo 6,41% iki 10000,00 EUR
nuo 33,06% iki 75,00% iki 4000,00 EUR
nuo 39,19% iki 75,00% iki 3000,00 EUR
iki 75% iki 300,00 EUR
nuo 38,32% iki 75,00% iki 1000,00 EUR
nuo 48,87% iki 73,97% 3000,00 EUR
nuo 16.74% iki 36.37% 5000,00 EUR

Kitos išeitys – taupyti apdailos darbų sąskaita ir nusipirkti naujus geresnius baldus arba solidžiai sutvarkyti patalpas ir pamažu įsigyti baldus. Kaip geriau elgtis?

Sunku atsakyti vienareikšmiškai. Tai priklauso nuo Jūsų poreikių, noro taupyti, galų gale nuo Jūsų charakterio ypatybių.

Turbūt visi sutiks, kad senų baldų panaudojimas – pigiausias sprendimas. Be to, visi baldai jau spinduliuoja jaukumą ir namų šilumą. Senų baldų perkraustymas Vilniuje ir kitur – greitas, sklandus. Todėl šis sprendimas tinka ir taupantiems, ir skubantiems, ir tiems, kurie yra itin prisirišę prie senų daiktų, mėgsta išskirtinį jaukumą.

Kiti tvirtina, kad nauji baldai – tai pagrindinis namų interjero akcentas, todėl jie negali būti bet kokie. Iš tiesų, pavyzdžiui, rafinuoto dizaino ryškių spalvų sofa svetainėje iš karto patrauks akį, dėl to pilkos neišvaizdžios sienos net nebus pastebėtos. Kokybiškai pagamintas baldas lemia teisingą mūsų sėdėseną, gerą poilsį, malonų lytėjimo jausmą. Juk gyvendami mes kontaktuojame su baldu, dar su grindimis, bet ne siena ir lubomis.

Kiti akcentuoja, kad geriau daugiau investuoti į namų sienas, kad po kelerių metų nereikėtų daryti remonto. Tad geriau dažniau pakeisti baldus, neteikiant jiems didelio dėmesio. Be to, laikai greitai keičiasi, mados gyvuoja vis trumpiau, tad skubant su laikmečiu kartais tenka išmesti fiziškai nenusidėvėjusį, bet iš mados išėjusį baldą.

Prieš atsakydami į klausimą, kuri būsto įrengimo ir apstatymo išeitis Jums priimtinesnė, kruopščiai apmąstykite ir balanso principą: juk būtų nelogiška ypač prabangiai įrengti patalpas ir sustatyti jose pigiausius baldus, ir atvirkščiai: panaudojus pigiausias apdailos medžiagas, jokie antikvariniai masyvūs baldai nepaslėps šio akibrokšto.

Tačiau nuo baldų priklauso ne tik galutinis kambario vaizdas, bet ir ergonomiška gyvensena. Juk jaukius namus sukuria ne brangios medžiagos ir masyvūs, prašmatnūs baldai: kaip sako kinų išmintis, už pinigus gali nusipirkti lovą, bet nenusipirkti miego.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *