Axapta

Dvidešimt pirmame amžiuje pasaulis neįsivaizduojamas be visos esamos pramonės, ekonomikos, verslo. Verslas generuoja didžiules pajamas, kurios daro įtaką kiekvienos šalies biudžetui, ekonomikai. Verslas – tai varomoji jėga, kuri išlaiko funkcionalų pasaulį, kuria darbo vietas.  Galima įsivaizduoti kas nutiktų, jeigu staiga išnyktų didžiausios pasaulio kompanijos ar įmonės, kurių įtaka ekonomikai yra labai didelė. Galima lengvai įvardinti to padarinius kaip infliaciją, nedarbą ir pan. Ne vienas gerai prisimena paskutinę krizę Lietuvoje, kuomet bedarbystė buvo pasiekusi rekordinį lygį ir žmonės nežinojo kokių priemonių imtis. Tokių krizių padariniai jaučiasi dar ilgai. Visos įmonės bei kompanijos kura savo strategijas, verslo planus, tobulina esamus dalykus. Visa tai dėl to, jog jie būtų patys geriausi rinkoje ir optimaliai išnaudotų visus turimus bei esamus išteklius savo verslo labui. Tam yra kuriama ne viena strategija, spausdinamos knygos ar kuriamos tokios programos kaip axapta.

Kreditorius Palūkanos Didžiausia suma Paraiška
nuo 7% iki 10000,00 EUR
nuo 6,41% iki 10000,00 EUR
nuo 33,06% iki 75,00% iki 4000,00 EUR
nuo 39,19% iki 75,00% iki 3000,00 EUR
iki 75% iki 300,00 EUR
nuo 38,32% iki 75,00% iki 1000,00 EUR
nuo 48,87% iki 73,97% 3000,00 EUR
nuo 16.74% iki 36.37% 5000,00 EUR

Tai yra kompanijos Microsoft sukurta verslo valdymo sistema. Ji skirta vidutinio dydžio ir didelėms bendrovėms. Ši sistema apima gamybos, tiekėjų, darbuotojų, pardavimų, finansų, paskirstymo, klientų, kitų verslo išteklių bei verslo funkcijų valdymą. Axapta sistemos pagrindas yra pačios moderniausios valdymo technologijos ir geriausių technologijų pritaikymai, leidžiantys efektyviai valdyti įmonę. Tai leidžia greitai prisitaikyti prie įmonės darbo subtilybių. Dėl lanksčios ir saugios eksploatavimo aplinkos, sistema gali būti patogiai pritaikyta pagal konkretaus vartotojo poreikius. Sistema yra lengvai perprantama, o jos naudą galima pastebėsite labai greitai, nes palaikomi tiek konkrečioms pramonės šakoms, tiek bendroms pasaulinių korporacijų veikloms būdingi procesai. Ši sistema yra efektyvi ir pajėgi priemonė, norint įgauti naujų pranašumų kalbant apie konkurenciją, nuolat besikeičiančiomis rinkos sąlygomis. Naudodamos axapta sistemą, įmonės gali padidinti savo galimybes ir įveikti įprastus verslo apribojimus.

Kiekviena įmonė taip pat susiduria su tokiu dalyku kaip buhalterija, apskaita, finansai. Įmonės vykdo įvairius sandorius, kurių metu neišvengiamas dalykas yra mokesčiai ir jų apskaičiavimas. Visuomet svarbu, jog visi buhalteriniai dokumentai būtų tvarkingai ir teisingai tvarkomi. Ne kiekviena organizacija gali būti rami dėl tvarkingos buhalterijos ir kitų vedamų apskaitos dokumentų. Visgi apskaitos darbai yra daug atsakomybės bei žinių reikalaujantis darbas. Visi žino, jog kiekvienas savo srities specialistas savo darbą išmano geriausiai. Buhalterines paslaugas teikiančios įmonės taip pat ne išimtis. Visuomet verta rimtus darbus patikėti tam, kuris tai išmano. Tokiu atveju nekils rūpesčių ar didelių nemalonumų.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *