Automobilių plovyklų skirtumai – kodėl verta rinktis plovimą aukšto slėgio srove?

Reikia pripažinti, jog daugelis vairuotojų šiltuoju metų laiku daug labiau rūpinasi automobilio švara. Tuo stebėtis nereikia, juk žiemą kad ir kiek be plautume ar valytume automobilius, vos tik pravažiuojame šlapiomis miestų gatvėmis, vaizdas toks, lyg nieko nė nebūtų daryta. Tuo tarpu pavasarį/vasarą, nuplautu automobiliu galime džiaugtis gerokai ilgiau ir tai tikrai nereikalauja didelių investicijų. Lygiai taip pat, jog sutvarkyti namai mums leidžia jaustis geriau, tą patį galima pasakyti ir apie švarų automobilį, tačiau natūraliai kyla klausimas – kur rinktis siūlomas plovimo paslaugas? Šiandien itin sparčiai auga bekontakčių savitarnos plovyklų skaičius, tačiau ne visi vartotojai supranta, kodėl tai galbūt geresnis pasirinkimas nei įprastos plovyklos su šepečiais. Plovimas aukštu slėgiu skamba išties įdomiai, tačiau kokia iš to reali nauda? Jei ir jums kyla toks klausimas bei negalite rasti svarių argumentų – mes jums padėsime. Štai pagrindiniai skirtumai ir informacija, kurią reikia žinoti kiekvienam vairuotojui.

Kreditorius Palūkanos Didžiausia suma Paraiška
nuo 7% iki 10000,00 EUR
nuo 6,41% iki 10000,00 EUR
nuo 33,06% iki 75,00% iki 4000,00 EUR
nuo 39,19% iki 75,00% iki 3000,00 EUR
iki 75% iki 300,00 EUR
nuo 38,32% iki 75,00% iki 1000,00 EUR
nuo 48,87% iki 73,97% 3000,00 EUR
nuo 16.74% iki 36.37% 5000,00 EUR

Visų pirma reikėtų pradėti nuo vieno iš svarbiausių dalykų. Plovimas aukštu slėgiu, kurį ir siūlo bekontaktės savitarnos plovyklos, visiškai nekenkia automobiliui. Jei dar nežinojote, įprastose plovyklose naudojami šepečiai gali pažeisti automobilio dažus, na o kuo ilgiau šepečiai naudojami ir nekeičiami naujais, tuo didesnė tokio dalyko tikimybė. Žinoma, jei visiškai nesijaudinate dėl savo automobilio, o galbūt jį plaunate vos kartą per metus, galbūt tai ir neturi didelės reikšmės. Visgi, jei šepečiais plautumėte automobilį kartą per savaitę – viso to padarinius galėtumėte pastebėti gan greitai. Tiesa, reikia pabrėžti, jog tikrai ne kiekviena plovykla, naudojanti šepečius gali padaryti tokią žalą automobiliui, tačiau jei nesate tikri, geriau rinktis tai, kas nekelia jokios rizikos, tiesa? Dar vienas tokio tipo plovyklų privalumas – kaina. Nors tai ir savitarnos plovyklos, jose galima išties lengvai ir greitai nuplauti automobilį ne ką neprasčiau nei specialioje plovykloje su gausybe darbuotojų. Viskas priklauso ne tik nuo pačios plovimo technikos, bet ir priemonių ar anksčiau minėtos srovės. Tik aukštas slėgis gali užtikrinti tai, jog nešvarumai būtų pašalinti.

Kai kuriems vairuotojas automobilio plovimas atrodo savaime suprantamas ir reguliarus dalykas, na o kiti tai pamiršta ar net taupo. Šiandien, kai plovyklų pasirinkimas toks didelis, plauti automobilį kieme ar tam taupyti kitais būdais tikrai neverta. Negaiškite savo brangaus laiko ir vos per kelias minutes nuplausite net ir pačią nešvariausią transporto priemonę. Sprendimą, rinktis bekontaktę ar su šepečiais valančią plovyklą galite priimti tik patys, tad mes siūlome įvertinti visus svarbiausius argumentus, pasidomėti įvairiais atvejais ir tik tada apsispręsti. Kad ir kaip bebūtų, visi norime tik to, kas geriausia, na o mūsų naudai šiandien pasirinkimas tikrai leidžia atsirinkti net ir patiems išrankiausiems vartotojams.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *