Ar verta investuoti į 4K televizorių?

Šiuolaikinių technologijų ateitimi vadinami 4K televizoriai susilaukia vis daugiau susidomėjimo, tačiau skeptikai vis dar pakankamai atsargiai vertina šių įrenginių galimybes ir teikiamas naudas. Taip, tokie modeliai kol kas vis dar yra gerokai brangesni už įprastus televizorius, todėl pirmiausia reikėtų įsitikinti, ar teikiamos naudos iš tiesų atitinka Jūsų poreikius.

Kreditorius Palūkanos Didžiausia suma Paraiška
nuo 7% iki 10000,00 EUR
nuo 6,41% iki 10000,00 EUR
nuo 33,06% iki 75,00% iki 4000,00 EUR
nuo 39,19% iki 75,00% iki 3000,00 EUR
iki 75% iki 300,00 EUR
nuo 38,32% iki 75,00% iki 1000,00 EUR
nuo 48,87% iki 73,97% 3000,00 EUR
nuo 16.74% iki 36.37% 5000,00 EUR

4K televizorių privalumai

Tam, kad galėtumėte susidaryti savo nuomonę, pirmiausia turėtumėte susipažinti su šių televizorių galimybėmis ─ privalumų sąrašas iš tiesų pakankamai ilgas.

Nepriekaištinga vaizdo kokybė. Ryškesnis, gilesnis, išsamesnis vaizdas ir sodresnės spalvos ─ taip labai trumpai galima apibūdinti šios technologijos privalumus, kurių tiesiog neįmanoma nepastebėti. Aiškiai matysite kiekvieną medžio lapą, kiekvieną plaukelį ar bet kokią kitą smulkią detalę ir tai toli gražu ne reklaminis tekstas ─ jei kada stebėjote 4K televizorių, tikriausiai su tuo sutiksite.

Įspūdinga, kino teatro verta patirtis. Visi aukščiau minėti privalumai leidžia teigti, jog šių televizorių kokybė yra nepriekaištinga ir priešingai nei būtų galima manyti, ji dar geriau atsiskleidžia didesniame ekrane. Kai užpildomas didesnis Jūsų regėjimo laukas, dar lengviau galima įsijausti į žiūrimą filmą ─ tokia patirtis iš tiesų primena kino teatrą, kurį dabar galima įsirengti ir savo namuose.

Sparčiai besiplečiančios galimybės. Atsižvelgiant į rinkos pokyčius, vis daugiau filmų ir televizijos laidų kuriama 4K formatu, todėl tikėtina, kad anksčiau ar vėliau norėsis išnaudoti visas televizorių suteikiamas galimybes. Be to, 4K raiška gali pasigirti ir kai kurie telefonai, o naujausios konsolės taip pat gali pasiūlyti šio formato žaidimus.

Geresnė 3D patirtis. Žaidimų ar kitų virtualių pramogų gerbėjams 4K televizoriai turėtų patikti ir dėl to, jog dar geriau atskleidžia 3D privalumus. Vaizdo tankumas ir detalumas 3D pasaulį paverčia dar tikroviškesniu, todėl Jūsų laukia įspūdingi nuotykiai!

4K televizoriai neverti Jūsų pinigų, jei:

  • Neketinate pirkti didelio televizoriaus. 4K televizoriai įspūdingiausias patirtis dovanoja tuomet, kai jų ekranas yra itin didelis. Vertėtų pastebėti, jog rinkoje vis dažniau pasirodo ir mažesnių jų modelių, tačiau jei ketinate rinktis mažesnę nei 40 colių įstrižainę, 4K raiškos bent jau kol kas tiesiog nerasite.
  • Ieškote itin pigaus modelio. Nors 4K TV kainos nuolat krenta, reikia pripažinti, kad jos niekuomet nesusilygins su pačiais pigiausiais modeliais ─ jei nedideliam biudžetui šiuo metu teikiate pirmenybę, verčiau rinktis alternatyvų variantą.
  • Televizorių žiūrite pakankamai retai. Jei televizorių įsijungiate pakankamai retai ir naudojate jį kaip foną, o ne kaip smagią pramogą, vertėtų užduoti sau klausimą, ar tikrai apsimoka investuoti į šias technologijas. Jei televizorių Jums dažniau atstoja kompiuteris, atkreipkite dėmesį, jog ir šie įrenginiai gali turėti 4K raišką ─ platų jų pasirinkimą rasite čia: https://pigu.lt/lt/kompiuteriai/nesiojami-kompiuteriai.

Jei nepatenkate nei į vieną iš šių kategorijų ir mėgaujatės laiku, praleistu prie televizoriaus, tikrai vertėtų pagalvoti apie 4K įrenginio įsigijimą. Toks įrenginys pareikalaus kiek daugiau investicijų, tačiau padovanos turiningą laisvalaikį bei kasdienybę ─ galima teigti, jog šiuo metu tai vieni įspūdingiausių gaminių televizorių rinkoje. Spauskite čia ir patys tuo įsitikinsite!

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *