Apie dažniausiai įmonių užsakomas paslaugas Vilniuje

Šalies įmonės įvairias paslaugas vis dažniau perka iš šalies. Šiandien tai tampa vis populiariau, nes įmonių vadovai, užuot samdę nuosavus buhalterius ar valytojus, pasisamdo buhalterines ar valymo paslaugas teikiančias įmones. Vadovybės teigimu, taip galima išties nemažai sutaupyti, nes sumažėja mokesčių, atkrenta darbuotojo darbo vietos įrengimo kaštai, nereikia mokėti ir už atostogas, komandiruotes ir taip toliau. O kokios dar paslaugos Vilniuje populiarios?

Kreditorius Palūkanos Didžiausia suma Paraiška
nuo 7% iki 10000,00 EUR
nuo 6,41% iki 10000,00 EUR
nuo 33,06% iki 75,00% iki 4000,00 EUR
nuo 39,19% iki 75,00% iki 3000,00 EUR
iki 75% iki 300,00 EUR
nuo 38,32% iki 75,00% iki 1000,00 EUR
nuo 48,87% iki 73,97% 3000,00 EUR
nuo 16.74% iki 36.37% 5000,00 EUR

Biuro baldų projektavimas

Neretai įmonės valdžia užsako įmonių, gaminančių baldus, paslaugas. Kaip viskas vyksta? Vadovybei nusprendus, kad jau reikalingi nauji biuro baldai, sutariama dėl naujų baldų pagaminimo ir sumontavimo. Viskas, ką meistrai padaro – tai atvyksta į vietą, išmatuoja patalpas ir su užsakančiuoju asmeniu suderina, kokių baldų ir kiek reikėtų. Ir jau po kelių savaičių, priklausomai nuo patalpų dydžio ir baldų kiekio, darbuotojus džiugina nauji ir patogūs biuro baldai.

Autoservisai

Įmonės, turinčios nuosavus automobilius, sudaro sutartis su autoservisais. Autoservisas Vilniuje įsipareigoja skubos tvarka suremontuoti sugedusį automobilį, kad tai įmonei kiltų kuo mažiau nesklandumų ir ji dėl to patirtų kuo mažiau nuostolių. Retai kuri įmonė išsiverčia be automobilių, ypač jei jos veikla susijusi su vadyba, taigi į tokias situacijas įsipareigojęs autoservisas turi reaguoti ypač sparčiai. Kiek paprasčiau toms įmonėms, kurios automobilius nuomojasi ir yra sudariusios sutartis su nuomos įstaigomis. Sugedus automobiliui, suteikiamas kitas – pakaitinis – automobilis, o autoservisas Vilniuje, aptarnaujantis tos nuomos kompanijos klientus, transportą sutaiso visiškai nemokamai.

Kondicionierių pildymas

Dar viena populiari paslauga, be kurios neišsiverčiama daugelyje įmonių – tai kondicionierių pildymas. Ypač tai aktualu vasarą, kai patalpose labai karšta ir dirbti yra praktiškai neįmanoma. Kondicionieriai papildomi ilgam. Taip pat kondicionierių pildymas labai paklausus tarp vairuotojų – šią paslaugą renkasi vairuojantieji nuosavus ar įmonių automobilius. Kondicionieriai užpildomi automatiniais prietaisais, atsižvelgiant į konkrečią automobilio markę. Procedūra užtrunka vos iki 30-ies minučių. Po užpildymo testuojama ir tikrinama, ar sistema sandari. Vilniuje ši paslauga kainuoja vos nuo 79 litų, jei pildoma 500 gramų freono. 

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *